MacBook Air 2010-2014 alınır mı?

mlksen

Femtopat
Daha fazla  
2010 veya en fazla 2014 model MacBook Air almak istiyorum. Oyun oynamak için vb. değil, günlük işler için YouTube, derslerle ilgili sunumlar, Word, PowerPoint vb. Sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anki bilgisayarınıza OpenCore ile macOS X Catalina yükleyin performansını beğenirseniz ve Ethernet kartı falan sorunsuz çalışırsa paranızı biriktirip daha yeni bir MacBook alırsınız.

2010-2014 model arası bir model almak istiyorum. 2 tane buldum. 2010 model olanın hafızası 2TB, 2014 model olanın 128 GB, hangisi daha iyidir? Hangisini almalıyım? Hangisi daha az kasma, donma yapar? Oyun vb için istemiyorum. Dersler ve gündelik iş için. Oyun oynarsam da PUBG falan değil normal internet sitelerinden.

2010-2014 model arası bir model almak istiyorum. 2 tane buldum. 2010 model olanın hafızası 2TB, 2014 model olanın 128 GB, hangisi daha iyidir? Hangisini almalıyım? Hangisi daha az kasma, donma yapar? Oyun vb için istemiyorum. Dersler ve gündelik iş için. Oyun oynarsam da PUBG falan değil normal internet sitelerinden.
2014 tabii ki.
Bakma 2TB olduğuna, gayet uygun fiyata sen de alıp 2TB takabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı