MacBook Air 2015 alınır mı?

RAM yükseltemezsiniz. Slotlu değil, lehimli çipler halinde duruyor. Ancak SSD yükseltmesi yapabilirsiniz.
Ssd için slotu var mı yani ?Ayrıca size 2015 yeterli olur mu İDE'ler için.

Ssd için slotu var mı yani ?Ayrıca size 2015 yeterli olur mu İDE'ler için.
IDE ile kastınız nedir bilmiyorum. İçerisinde Mac için modifiye edilmiş bir M2 tarzı slot var. İçindeki diski söküp, normal M2 SSD aldıktan sonra basit bir adaptörle bağlayabiliyorsunuz. Başka hiçbir slot vs. yapı yok. Güncellemeye çok açık sistemler değildir Mac bilgisayarlar.

IDE ile kastınız nedir bilmiyorum. İçerisinde Mac için modifiye edilmiş bir M2 tarzı slot var. İçindeki diski söküp, normal M2 SSD aldıktan sonra basit bir adaptörle bağlayabiliyorsunuz. Başka hiçbir slot vs. yapı yok. Güncellemeye çok açık sistemler değildir Mac bilgisayarlar.
VS Code vs. Ram açısından sorun olur mu?

Alınabilir tabii ki film izlerken vs çok rahat oluyor masaüstünden kalkıp özgür bir alana sahip olmak.

Alınabilir tabii ki film izlerken vs çok rahat oluyor masaüstünden kalkıp özgür bir alana sahip olmak.

Tabii ki ama arkadaşlarında söylediği gibi eğer sonrasında memnun kalmayacaksam alınmaz ayrıca dediğim gibi oyuncu laptopum var masaüstü değil. Ayrıca sizin dediğiniz gibi bir özgürlük sunacaktır. 2017 MacBook Pro'lara bakıyorum şu an ama fiyatları bir tık fazla 11K'ya Huawei cihazlar var. Ancak satmak istenildiğinde belki bu cihazları daha fiyata bile satabilirim ancak Huawei'de verdiğim parayı bile alamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı