MacBook Air 2017 açılmıyor

turnmiles

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar içerisinde tezim var cihazım açılmıyor. İçindeki SSD'yi Windows'a taksam Word dosyama erişebilir miyim? Yardımınıza ihtiyacım var bayram önü.

Yani belgeyi kurtarmanın benim bildiğim başka bir yolu yok ama Macbokk'un neden açılmadığıyla ilgili daha detaylı bilgi verirseniz belki ben ve sosyaldeki diğer arkadaşlar yardımcı olabilir

Hiçbir tepki vermiyor bilgisayar açılmaya dair hiçbir belirti vermiyor tuşa boşuna basıyormuşum gibi

Tamamen siyah ekran, Apple logosu yanmıyor USB portları çalışmıyor alt kısmında biraz ısı var ya da elime öyle geliyor

Herhangi bir darbe almadı, dün akşama kadar çalıştım kendi şarjını kullandım prize de takmadım. Yalnız hep ekranı kapatır uyku moduna alırdım dün tamamen kapattım tek fark bu

Hiçbir sorunu da yoktu Ağustosta sunumum var o tez bana herşeyden çok lazım

Denedim sabahtan beri denemediğim şey kalmadı bir kaç kişiye gösterdim birşey olmadı, aksi gibi Konya'da değilim servise de götüremiyorum

Arkadaşlar güncelleme yapıyorum, bayram sonu itibariyle bugün konya Apple yetkili servisine götürdüm. Cihazın anakartının ateşlemr yapmadığını ve değiştirilmesi gerektiği söylendi, bataryada bir sorun yokmuş, anakart değişim ücreti olarak 5600 TL istediler. Yüksek geldiğinden beklemeye aldım, sadece içindeki belgeleri almaya çalışıyoruz şuanda. Öneriniz var mıdır?

Son düzenleme:
Denedim sabahtan beri denemediğim şey kalmadı birkaç kişiye gösterdim bir şey olmadı, aksi gibi Konya'da değilim servise de götüremiyorum

Arkadaşlar güncelleme yapıyorum, bayram sonu itibarıyla bugün Konya Apple yetkili servisine götürdüm. Cihazın anakartının ateşlemr yapmadığını ve değiştirilmesi gerektiği söylendi, bataryada bir sorun yokmuş, anakart değişim ücreti olarak 5600 TL istediler. Yüksek geldiğinden beklemeye aldım, sadece içindeki belgeleri almaya çalışıyoruz şu anda. Öneriniz var mıdır?

Eğer kasayı açtıysanız diski çıkartın ve başka bir cihaza takın. Gerçi onlarda anakarta gömülü olabilir disk.

Eğer kasayı açtıysanız diski çıkartın ve başka bir cihaza takın. Gerçi onlarda anakarta gömülü olabilir disk.
Öyle yapacaklar yarın çalışır mı bilmiyorum dedi ama umutluyum

Yardımcı olan arkadaşlara konunun sonucunu açıklamak istedim, Mac anakart değiştirince açıldı ancak hiçbir şekilde şifremi ve hesabımı kabul etmedi. Mecburen formatladık verilerime ulaşamadım. Mac larde ara sıra olan birşey iş bu orjinal servisindeki teknisyenin söylediği. Anakart arızası verebiliyormuş.
Artık soğuduğum için cihazı satacağım. Yardımlarınız için teşekkür ederim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı