MacBook Air 2017 LoL oynatır mı?

CMD diyiyorsan Linux. Uygulamaları kullanıyorum demişsin eğer bu ben de kodlamayı biliyorum diyorsan sadece tek başına Linux yetmez Kali Linux onların temelidir. Ne kadar illegal kodlar için kullanılsada önemli kodlar için Kali Linux'de lazım.

İllegal kodlar dediğiniz hack toolları. Kali Linux'un farkı hack toolları ile gelmesi. Normal bir programcının Kali Linux'a ihtiyacı yoktur hatta Linux'a bile ihtiyacı yoktur Windows üzerinden yapar her işini. Programcıların genelde macOS kullanmasının sebebi iOS ortamına program geliştirmeleri oluyor.

İllegal kodlar dediğiniz hack toolları. Kali Linux'un farkı hack toolları ile gelmesi. Normal bir programcının Kali Linux'a ihtiyacı yoktur hatta Linux'a bile ihtiyacı yoktur Windows üzerinden yapar her işini. Programcıların genelde macOS kullanmasının sebebi iOS ortamına program geliştirmeleri oluyor.

Az önce en uygunu Linux'dü ne oldu bir an Windows oldu? Yoksa Matebook denen çakma MacBook'un yazılımı mı Windows?

Az önce en uygunu Linux'dü ne oldu bir an Windows oldu? Yoksa Matebook denen çakma MacBook'un yazılımı mı Windows?

Çakma ise neden dava açılmıyor acaba? Linux Python gibi programlama dillerini kullanmak için elverişli olduğu için Linux tam olarak ortamıdır dedim fakat bunu derken illa Linux lazım demedim. Programlama için şu işletim sistemi lazım demek yanlıştır.

Çakma ise neden dava açılmıyor acaba? Linux Python gibi programlama dillerini kullanmak için elverişli olduğu için Linux tam olarak orta mıdır dedim fakat bunu derken illa Linux lazım demedim. Programlama için şu işletim sistemi lazım demek yanlıştır.

Bir şey çakma olduğu için dava zorunlu mu? Şöyle düşün diyelim dava açtılar kazandılar davaları. Ve Matebook kaldırıldı. Matebook kullananların çoğu Google kullanıyor diyelim. Google düşüş yaşamaz mı?

Bir şey çakma olduğu için dava zorunlu mu? Şöyle düşün diyelim dava açtılar kazandılar davaları. Ve Matebook kaldırıldı. Matebook kullananların çoğu Google kullanıyor diyelim. Google düşüş yaşamaz mı?
Yok öyle bir şey. Konunun Google ile alakası bile yok. Apple kendinden tasarım çalanlara kan kusturan bir firma. Mesut Çevik Apple'ın iPhone tasarımını çalan bir firmanın başına gelen olayları anlatmıştı. Videoyu bulursam editlerim.

Yok öyle bir şey. Konunun Google ile alakası bile yok. Apple kendinden tasarım çalanlara kan kusturan bir firma. Mesut çevik Apple'ın iPhone tasarımını çalan bir firmanın başına gelen olayları anlatmıştı. Videoyu bulursam editlerim.

Ben örnek verdim ve sen Google ile alakası yok diyorsun? Git türkçede kelimelerin anlamlarını öğren sonra yaz.

Ben örnek verdim ve sen Google ile alakası yok diyorsun? Git türkçede kelimelerin anlamlarını öğren sonra yaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buyur Mesut Çevik çekmemiş yanlış hatırlıyormuşum. Apple neden çalıntıysa Meizu'ya yaptığı gibi Huawei'e dava açmıyor?

D.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buyur mesut çevik çekmemiş yanlış hatırlıyormuşum. Apple neden çalıntıysa Meizu'ya yaptığı gibi Huawei'e dava açmıyor?

Dediğim gibi dava zorunlu mu? O zaman bende jager PP mi sen çaldın diye dava açam birisine?

Yanlış bir örnek Matebook'un kalkması sadece Huawei'e zarar verir.
D.

Dediğim gibi dava zorunlu mu? O zaman bende jager PP mi sen çaldın diye dava açam birisine?
Koskoca firmalardan bahsediyoruz? Matebook yüzünden Apple bayağı zarar etmiştir. Madem çalıntı olduğu iddia ediliyor neden ortada bir dava yok onu soruyorum?

Yeni konular

Geri
Yukarı