Macbook Air 2020 GeForce NOW ile Fortnite ve CS:GO'da kaç FPS verir?

GeForce NOW Macbook Air 2020 versiyonunda Fortnite ve CS:GO falan oynayacağım, iyi FPS verir mi?
Hocam GeForce NOW'ın çalışma prensibleri gereği eğer iyi bir internet altyapınız varsa pekala bir şekilde rahatça oynayabilirsiniz.

Sorunuza gelirsek, CS:GO güzel FPS verir şüpheniz olmasın, ancak son zamanlarda Fortnite'a sürekli biraz kötü bilgisayarlar düşüyor Ultra'da oynarsanız zorlanabilir. Orta ayarlarda ise yine memnun kalırsınız.

@brkyozell bu arkadaşın yorumuna da ek olarak şunu belirteyim, yüksek sistem gereksinimi isteyen oyunlarda genellikle RTX 2070 ekran kartı kullanılıyor eğer Premium üyesiyseniz ve düşük sistem gereksinimi isteyen oyunlarda da genellikle 1060 kullanılıyor. Oyundayken CTRL + N tuşuna basılı tutarak hangi ekran kartını kullandığını öğrenebilirsiniz.

GeForce NOW Macbook Air 2020 versiyonunda Fortnite ve CS:GO falan oynayacağım, iyi FPS verir mi?
Hocam Type-C çoğaltıcılarıyla internetinizi ethernet kablosundan alırsanız ve iyi bir internetiniz varsa yağ gibi oynarsınız. Geforce NOW genelde bu tarz oyunlarda biraz gecikme yapabilir ama denemek lazım.

Hocam Type-C çoğaltıcılarıyla internetinizi ethernet kablosundan alırsanız ve iyi bir internetiniz varsa yağ gibi oynarsınız. Geforce NOW genelde bu tarz oyunlarda biraz gecikme yapabilir ama denemek lazım.
Hocam eğer CS'den bahsediyorsanız durum çok fazla öyle değil. İstanbul'da oturuyorum, İstanbul sunucusunda oynuyorum. PC ile GFN(GeForce NOW) arası 8ms, GFN ile CS:GO sunucuları arası 40-50ms ping oluyor.

48ms bence fena değil, zaten bilen bilir CS sunucularının Türkiye'ye servisi biraz sıkıntılıdır.

Hocam eğer CS'den bahsediyorsanız durum çok fazla öyle değil. İstanbul'da oturuyorum, İstanbul sunucusunda oynuyorum. PC ile GFN(GeForce NOW) arası 8ms, GFN ile CS:GO sunucuları arası 40-50ms ping oluyor.

48ms bence fena değil, zaten bilen bilir CS sunucularının Türkiye'ye servisi biraz sıkıntılıdır.
Olabilir hocam pek bi bilgim yok daha önce denemedim, varsayım üzerinden ilerledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı