Macbook air çöktü

murtiturkss

Hectopat
Yer
Ortaköy, Istanbul, Turkey, Turkey
Bende macbook air var, 2010 model diye biliyorum. Çift çekirdek, 2gb ram falan. Ne olduysa kendi kendine os x mountain lion silindi. Sadece recovery bölümü açılıyor macbook'un. Ben de mountain lionun internetten dmg dosyasını indirdim, transmac ile usbye mac e göre restore ettim dosyayı. Mac booku acarken optıon tusuna basılı tutuyorum, takılı usb yi görmüyor. Veyatta ben galiba bir çok şeyi yanlış yapıyorum. Yardım ederseniz cok sevinirim. Macbook'u da 2.el almıştım. Internetten restore etmeye calısınca lıon satın alınmıs gmaıl adresı ıstıyor. Yardım edebılırseniz cok sevınırım. Hayırlı aksamlar.

Kusura bakmayın ,elimde ve çevremde kimsede macbook yok. Kendim bir ara mountain lion os x'i indirmiştim dmg dosyası olarak, daha sonra usb belleğimi transmac'den macbook'a göre formatladıktan sonra, indirdiğim dmg dosyasını usb belleğe restore ettim. Ama yine sonuç olarak yükleme yapadim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı