MacBook Air sistem yükseltme

1. Apple menüsünden  Sistem Tercihleri'ni seçin, ardından güncellemeleri kontrol etmek için Yazılım Güncelleme'yi tıklayın.
  2. Güncelleme varsa Şimdi Güncelle düğmesini tıklayarak güncellemeleri yükleyin. ...
  3. Yazılım Güncelleme'de Mac'inizin güncel olduğu belirtiliyorsa yüklü macOS sürümü ve tüm uygulamaları da günceldir.

Tam modeli nedir bu MacBook'un?
Nasıl yani 2015 Model Macbook Air
  1. Apple menüsünden  Sistem Tercihleri'ni seçin, ardından güncellemeleri kontrol etmek için Yazılım Güncelleme'yi tıklayın.
  2. Güncelleme varsa Şimdi Güncelle düğmesini tıklayarak güncellemeleri yükleyin. ...
  3. Yazılım Güncelleme'de Mac'inizin güncel olduğu belirtiliyorsa yüklü macOS sürümü ve tüm uygulamaları da günceldir.
Onu demek istemedim 2015 model olduğu için artık güncelleme almıyor ama ben nasıl yükseltirim onu merak etttim veya yükseltme şansım varmı ?

Şöyle bir video buldum sizce işe yarar mı ?(izlemedim)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şöyle bir yorum var.

Videonuzu izledikten sonra hemen tüm adımları gerçekleştirdim ve sorunsuz bir şekilde kurdum. Sadece küçük bir ayrıntı. SIP korumasını devre dışı bırakmak gerekiyor. Ondan sonra kuruluma izin veriyor. Şu an sorunsuz bir şekilde catalina kullanıyorum. Harika oldu bilgisayar. Dark mod falanda var ve yükleyemediğim uygulamaları artık güncel olduğum için yükleyebileceğim. Çok teşekkürler 😊✌️.
Şöyle bir video buldum sizce işe yarar mı ?(izlemedim)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bence deneme.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı