macbook air için gerekli programlar

waltora

Kilopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
uzman doktor
iyi günler dilerim. öncelikle yeni üye olduğum için yanlış yere konu açtıysam eğer özür dilerim. eşime yeni bir macbook air aldık. açıkçası daha önce hiç mac kullanmadım. bu nedenden dolayı ne tür programları kurmam gerekli bilmiyorum. adobe flash player, adobe reader, java, vlc player , google chrome ve office 2011 kurdum. başka gerekli bir program var mı? bilgilendirirseniz sevinirim.!

Öncelikle biraz kibar ve Türkçenize saygı gösteriniz. Sizin programları kurmak için o programa gereksinim duymanız gerekmektedir. Sizin çalışma alanınız nedir? Ona göre arkadaşlar yardımcı olurlar.

özür dilerim ama yazdıklarımın neresinde kabalık buldunuz anlayamadım. sorumu şöyle sorayım o zaman. windows işletim sisteminde en basitinden bazı kodecleri yüklemeye ihtiyaç duyuyoruz çeşitli movie dosyalarını açmak için.bunun gibi örneğin winrar yada winzip gibi bir program kurmaya ihtiyaç var mı ? sorduğum bu gibi temel konular ile ilgili programlardır. tabi ki özel ilgi alanları ile ilgili programları burda soracak değilim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı