MacBook Air M1 alınır mı?

Visionary

Hectopat
İkinci kez benzer konu açıyorum kusura bakmayın. 2024 yılında sizce MacBook Air M1 alınır mı? Aklım M2 Air'de ama inanılmaz fiyat farkı var ve bütçem yetersiz. Ne düşünüyorsunuz? Uzun seneler M1 günlük işler ve yazılım için yeterli mi?

İkinci kez benzer konu açıyorum kusura bakmayın. 2024 yılında sizce MacBook Air M1 alınır mı? Aklım M2 Air'de ama inanılmaz fiyat farkı var ve bütçem yetersiz. Ne düşünüyorsunuz? Uzun seneler M1 günlük işler ve yazılım için yeterli mi?
Ben olsam windows ya da linux bir urun bakardim.

2010'larda kullanılan Macbookların hala günümüzde bazı kişiler tarafından kullanıldığını ve çoğunun şikayeti olmadığını görebiliriyoruz. Günlük işler ve yazılım için M1 fazlasıyla yeterli bir bilgisayar zaten. Bence alınır.

1TB SSD ve M1'ı tokatlayacak bir işlemci. Yanında hediyeleri de var. Bence sizin isiniz icin ideal.

Gayette alinir. M1 ile M2 arasinda performans olarak asiri bir fark yok. M1 caginin cok otesinde bir urun o yuzden kalitesinden pek bir sey kaybetmedi. MacBook ile alacagin pil performansi, ekran kalitesi, kasa kalitesi, trackpad deneyimi ve macOS'un kendi deneyiminden bahsetmiyorum bile.

En fazla 30k verebilirim
13700H versiyonunu alın hocam o zaman o işlemci de M1'den daha iyi. Eger islemciden kismam diyorsanız da 512gb geçin hafizada.

Gayette alinir. M1 ile M2 arasinda performans olarak asiri bir fark yok. M1 caginin cok otesinde bir urun o yuzden kalitesinden pek bir sey kaybetmedi. MacBook ile alacagin pil performansi, ekran kalitesi, kasa kalitesi, trackpad deneyimi ve macOS'un kendi deneyiminden bahsetmiyorum bile.
MacOS artı değil eksidir. Kullanilabilecek en rezil isletim sistemi.

13700H versiyonunu alın hocam o zaman o işlemci de M1'den daha iyi. Eger islemciden kismam diyorsanız da 512gb geçin hafizada.

MacOS artı değil eksidir. Kullanilabilecek en rezil isletim sistemi.

Neye gore kime gore? Windows dedigin sistem yillardir 1 adim ileriye gidemedi halen mantik almayacak inanilmaz sacmaliklara sahip. Bilgisayar muhendisiyim M1 MacBook Pro ilk ciktiginda aldim ve dunya varmis diyorum yillardir.

Geri
Yukarı