MacBook Air M1 hoparlöründen cızırtı geliyor

hidensa

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Ürünü 2 ay önce aldım. Bugün en son seste sesleri cızırtılı çıktığını işittim. Belirli testlerden sonra en son seste temiz ses değil de bazı tiz seslerde bozuk çıktığını belirledim. 9 binlik bir makinede böyle bir şeyin ortaya çıkması açıkçası beni üzdü. Sizlerde de böyle sorunlar var mı? Yoksa değişim için cihazı teknik servise mi göndereyim? Yardımlarınıza ihtiyacım var, arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünün fatura tarihinden 6 aydan az bir süre geçmişse ve ürün arzalıysa tüketici seçimlik haklara sahip olur. Benim IPhone'umun ekranının arzalı olduğunu kabul ettiler ama değişim yapmayacaklarını söylediler ben de tüketici hakem heyetine başvurdum ve değişim kararı çıktı. Kısaca ürün 6 aydan az bir süredir sendeyse ve öncesinde onarım görmüş olsa bile herhangi bir sebepten arzalanırsa para iadesi, ayıp oranında para iadesi, onarım ya da değişim haklarına yasal olarak sahipsin.
Maalesef 1.5 yıllık cihaz

Ürünün fatura tarihinden 6 aydan az bir süre geçmişse ve ürün arzalıysa tüketici seçimlik haklara sahip olur. Benim IPhone'umun ekranının arzalı olduğunu kabul ettiler ama değişim yapmayacaklarını söylediler ben de tüketici hakem heyetine başvurdum ve değişim kararı çıktı. Kısaca ürün 6 aydan az bir süredir sendeyse ve öncesinde onarım görmüş olsa bile herhangi bir sebepten arzalanırsa para iadesi, ayıp oranında para iadesi, onarım ya da değişim haklarına yasal olarak sahipsin.
Cihaz servisten geldi ama maalesef sorun devam ediyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı