MacBook Air M1 için adaptör önerisi

2 saatte dolduruyor çok geç değil gibi sanki. Seninki kaç saatte dolduruyor?

Hocam ben çalıştığım için hiç ölçmedim gece takıp sabah çıkarıyorum ama gece takarken huzursuz oluyorum acaba yanacak mı vs diye oturduğum yerin şebeke sıkıntısı varda onun yerine işten geldiğimde takayım dolsun diyorum adamakıllı bu arada ne kadar sürede şarj olduğu bir yerde yazar mı? MacOS'a yeni geçtim cahilim biraz.

Hocam ben çalıştığım için hiç ölçmedim gece takıp sabah çıkarıyorum ama gece takarken huzursuz oluyorum acaba yanacak mı vs diye oturduğum yerin şebeke sıkıntısı varda onun yerine işten geldiğimde takayım dolsun diyorum adamakıllı bu arada ne kadar sürede şarj olduğu bir yerde yazar mı? MacOS'a yeni geçtim cahilim biraz.

Akım korumalı priz al sıkıntı olmaz.

Tek sorunum bu değil işte bir yerde şarja taktım mı daha hızlı olsun isterim elimde imkan varken.

Ben

Hocam ben çalıştığım için hiç ölçmedim gece takıp sabah çıkarıyorum ama gece takarken huzursuz oluyorum acaba yanacak mı vs diye.

demene akım korumalı priz alsan sıkıntı yok demek istedim. Normal şartlarda şarjda bıraktın diye günümüzdeki cihazlarda patlama diye bir olay kalmadı.

Hocam dediğiniz gibi normal şartlarda kalmadı ama evimde 1 yıl içerisinde 2 PSU patladı 1 TUF B450 çöp oldu...

Hocam kaliteli bir akım korumalı priz işini çözer. Mesela Schneider çok kaliteli bir markadır.

Hocam kaliteli bir akım korumalı priz işini çözer. Mesela Schneider çok kaliteli bir markadır.

Bunun içinde konu açacaktım eyvallah hocam.

Hocam biraz pahalı geldi Spigen vb markalar sorun çıkarır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı