Macbook Air M1 için Kılıf Önerisi

sthtoremember

Hectopat
Macbook Air M1 için sorunsuz şeffaf kılıf arıyorum. Görselde yüklediğim gibi menteşe tarafının orayı da kaplayan kılıflar ekranı 90 dereceden fazla açtırmıyor sıkıştırdığı için. O kısımda uzantısı olmayan ekran kullanımını kısıtlamayan bir kılıf önerisi olan varsa memnun olurum.

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2023-02-18 18.22.50.png
    Ekran Resmi 2023-02-18 18.22.50.png
    133,5 KB · Görüntüleme: 64
Öncelikle teşekkür ederim. Bu şekilde açılıyor olabilir ama sıkıştırarak açıyordu benim aldığım. Yani menteşeyi gerdiriyordu sanki açarken zarar verecek gibiydi. Zaten ekran ve kasa arasında çok az bir boşluk var görselde gözüken gibi bir plastiğin sıkışmaması çok zor bence. Ekran fazla açılmıyor yazanlara bir gönderme yapmış bu görseli atan da demek ki bu sorunu yaşadı insanlar diğer yorumlarda. Yine de inceleyeyim.

Hocam alıp kıstıran tarafı törpülersek nasıl olur.
Ben aldığım bir modelde bunu denedim fakat başarısız oldum. Menteşe tarafındaki kısmı kesmeye çalıştım ama çok kötü bir görüntü çıktı ortaya çöpe attım en son.

MacBook Air M1 için sorunsuz şeffaf kılıf arıyorum. Görselde yüklediğim gibi menteşe tarafının orayı da kaplayan kılıflar ekranı 90 dereceden fazla açtırmıyor sıkıştırdığı için. O kısımda uzantısı olmayan ekran kullanımını kısıtlamayan bir kılıf önerisi olan varsa memnun olurum.

Konuyu hortlatıyorum, 2 gün önce bu ürünü satın aldım. Gayet güzel geldi. Menteşede sorun oluşturmuyor gayet güzel. Tavsiye ederim.

Link: Nezih Case Apple Macbook Air 13.3 M1 2020 Kılıf 360 Derece Parlak Şeffaf Tam Korumalı A1932/a2179/a2337 Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Geri
Yukarı