MacBook Air M1 için dönüştürücü önerisi

Semih087

Decapat
Daha fazla  

Bunlardan hangisi daha iyidir? Isınma sorunu filan olmasın fiyat önemli değil. Başka önerilere de açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Apple olanı öneririm. Diğeri daha fazla fonksiyonlu olmasına karşın zaman zaman garip uyumluluk hatalarına maruz kalmanıza sebep olabiliyor.

Apple olanı öneririm. Diğeri daha fazla fonksiyonlu olmasına karşın zaman zaman garip uyumluluk hatalarına maruz kalmanıza sebep olabiliyor.

Telefonlar için ne önerirsin. Ben bilgisayarıma uzaktan vnc server ayarlayarak telefona bağlayacağım eğer sunum vesaire olursa diye HDMI portunu çok önemsiyorum.

Uyumlu olur mu POCO X3 GT telefonuna.

Telefonlar için ne önerirsin. Ben bilgisayarıma uzaktan vnc server ayarlayarak telefona bağlayacağım eğer sunum vesaire olursa diye HDMI portunu çok önemsiyorum.

Uyumlu olur mu POCO X3 GT telefonuna.
Çok fonksiyonlu bir şey mi bakıyorsun yoksa sadece HDMI portu mu olsun?

Çok fonksiyonlu bir şey mi bakıyorsun yoksa sadece HDMI portu mu olsun?

Çok fonksiyonlu Type-C girişi versin (telefonu şarj etmek için) USB portu versin (klavye mouse takmak için) HDMI portu versin (monitöre bağlamak için)
Eğer bu adaptör olursa klavye küçük bir şey ben telefonu bilgisayara çeviririm resmen. Bir de i5 11400F bilgisayarı satabilsem. Ryzen 5 3600X alacağım. Üniversitede kullanacağım (telefona görüntü aktararak) bir de xmr kazacağım ama genelde benim emrine amade olacak.

Çok fonksiyonlu Type-C girişi versin (telefonu şarj etmek için) USB portu versin (klavye mouse takmak için) HDMI portu versin (monitöre bağlamak için)
Eğer bu adaptör olursa klavye küçük bir şey ben telefonu bilgisayara çeviririm resmen. Bir de i5 11400F bilgisayarı satabilsem. Ryzen 5 3600X alacağım. Üniversitede kullanacağım (telefona görüntü aktararak) bir de xmr kazacağım ama genelde benim emrine amade olacak.
Şöyle bir aksesuar işini görecektir.

Ayrıca i5 11400F'i satıp Ryzen 5 3600X pek mantıklı değil. O kararını biraz daha gözden geçirmeni tavsiye ederim.

Ayrıca i5 11400F'i satıp Ryzen 5 3600X pek mantıklı değil. O kararını biraz daha gözden geçirmeni tavsiye ederim.

i5 11400F 1780 hashrate veriyor ve overclock merakım var bu işlemcide bunları engelliyor.

OC ile Ryzen 5 3600X 7000HASHrate civarı veriyor. Ryzen 3 3100 bile 2000 hashrate veriyor bu i5'e hakaret oluyor o yüzden oyun oynayan birisine (işlemciyi gerçek değerini verebilecek birisine) satacağım.

i5 11400F 1780 hashrate veriyor ve overclock merakım var bu işlemcide bunları engelliyor.

OC ile Ryzen 5 3600X 7000HASHrate civarı veriyor. Ryzen 3 3100 bile 2000 hashrate veriyor bu i5'e hakaret oluyor o yüzden oyun oynayan birisine (işlemciyi gerçek değerini verebilecek birisine) satacağım.
Kullanım amacı farklıysa tabi bir şey diyemem. Günlük kullanım ya da oyun amaçlı kullanılır diye tahmin yürütmüştüm.

Adaptörü gözüm tuttu ama fiyatı biraz uçuk geldi neyse. Artık içini açıp devresini kullanarak kablo karmaşasından kurtulabileceğim.

Kullanım amacı farklıysa tabii bir şey diyemem. Günlük kullanım ya da oyun amaçlı kullanılır diye tahmin yürütmüştüm.

Oyun oynamıyorum, Max oynadığım oyun CS:GO zaten oda çok fark etmez RX 550 ile. Ki kendisi şu anda serviste sürücü sorunu ile görüntü kesti.
Bakalım i5 11400F ve ASUS H510M- k anakarta 2500 TL istiyorum ama sadece işlemciye teklif geldi. Ben anakart ile beraber satılmasıdan yanayım. Ama anlaşılan anakartı çoğu kişi tercih etmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı