MacBook Air M1 klavyede bazı harflar diğerlerinden nispeten boş

Zaur Ali

Centipat
Selam. Klavyeme hafif dokununca şırıltı sesi geliyor. Sanki bir şey sürtüyor ve hafif dokununca ses çıkarıyor. Sorunun ne olduğunu nereden bilebilirim? Ya harf dişlerinden biri çıkıp ya da ki ortada olan beyaz rezinde sorun var.

En mantıklısı garantiye vermeniz olacaktır. Bir de sorunun videosunu çekebilir misiniz? Ya yeni bir cihaz verirler ya da top case değişimi.

En mantıklısı garantiye vermeniz olacaktır. Bir de sorunun videosunu çekebilir misiniz? Ya yeni bir cihaz verirler ya da top case değişimi.
Ben öğrenci olduğum için 1 gün bike bilgisiyarsız kalırsam ödevlerden çok geri kalırım. Servis ise 15 iş günü içinde diyor

Aynı cihazda benimde bazı tuşlara basarken zaman zaman takılma gibi bir şey oluyor. Klavyemin içinin pis olduğuna bağlıyorum ben bu durumu.
Bende takııma değil, boşluk. Basınca garip ses çıkarıyor ve biraz boş

Hangi tuşlarda oluyor? Aynı cihaza sahibim fakat ben öyle bir sorun yaşamıyorum şu an.

Hangi tuşlarda oluyor? Aynı cihaza sahibim fakat ben öyle bir sorun yaşamıyorum şu an.
Videosunu paylaşdım

Dosya Ekleri

• D3846BBB-1F2D-40B1-99ED-6E73F6D00F46.jpeg
    D3846BBB-1F2D-40B1-99ED-6E73F6D00F46.jpeg
    113,5 KB · Görüntüleme: 24
Ben öğrenci olduğum için 1 gün bike bilgisayarsız kalırsam ödevlerden çok geri kalırım. Servis ise 15 iş günü içinde diyor

Bende takııma değil, boşluk. Basınca garip ses çıkarıyor ve biraz boş

Videosunu paylaşdım

Bu olay yeni mi olmaya başladı? Sanki klavyenin orasında bir boşluk var gibi. Müsait olduğunuzda garantiye götürmenizi şiddetle öneririm.

Bu olay yeni mi olmaya başladı? Sanki klavyenin orasında bir boşluk var gibi. Müsait olduğunuzda garantiye götürmenizi şiddetle öneririm.

Bugün şırıltı yine azaldı. Akşana doğru yine artar. Böyle gidip geliyor. En uygun zamanda söylediöinizi yapacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün şırıltı yine azaldı. Akşana doğru yine artar. Böyle gidip geliyor. En uygun zamanda söylediöinizi yapacağım.

Klavye tuşları titriyor gibi 5 tane M1 Air kutusu açtım şu anda iki tanesi bende hepsinde hoparlör son ses seviyesindeyken 1khz civarında tuşlar rezone olup çatlak sesler çıkarıyordu sanki seninki bu sorunun daha fazla olduğu bir cihaz gibi geldi bana. Hoparlörü son sese alıp solo piyano olan bir parçada dener misin? Eğer klavyeni değişmezlerse bunu bahane edebilirsin çünkü kronik.

Böyle bir şeyden bahsediyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı