MacBook Air M1 nasıl?

blackonder

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ilk kez MacBook alacağım.
MacBook Air M1 modelini almayı düşünüyorum.
Bu modeli alacağım. Pozitif bilişim'den almayı düşünüyorum. Hiç alan var mı, güvenilir mi? Kaç günde geliyor?

Gündelik işler yapmayı düşünüyorum. Film dizi izleme... Hoparlör kalitesi nasıl? Zoom kullanılabiliyor mu? Photoshop programları kullanmak için yeterli olur mu? Batarya süresi nedir, pişman olur muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
PT güvenilirdir. Gündelik işler için harika. Zoom kullanılır. Hoparlörleri gayet iyi. PS için daha henüz pek bir şey belli değil. Batarya süresi gayet iyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öğrenci indirimi de vardı sanırım. Neyden bahsettiğimi şu videoyu izleyerek anlayabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PT guvenilir bir sirket, kendilerinden kisa bir sure once Macbook Pro satin aldim, ertesi gun kargo geldi. Hatta satin almadan once Apple Turkiye'yi arayip bizzat PT'yi sordum ve onlar da guvenilir ve resmi bir partner olduklarini soyledi.

Ben is icin kullandigim bazi uygulamalarin henuz M1 chipler ile uyumlu olmamasindan dolayi 2020 Intel islemcili Pro almistim fakat kisa bir sure sonra bir akrabama M1'li Air aldik; cok fazla kullanma firsatim olmasa da rutin aktiviteler sirasinda cok daha iyi bir deneyim sunuyor. Bu fiyat da cok iyi, ilk ciktiginda PT'de fiyatlar daha yuksekti.

Ben geçen hafta cumartesi aldım. Salı günü elime geçmişti ürün. Siteden memnunum.

Bilgisayardan da memnunum. Zoom olsun, Office programları olsun gayet güzel çalışıyor. Bilgisayarın pil ömrü de harika. Sabah 10.30'dan akşam 22'ye kadar kesintisiz kullandım ve yüzde 100'den 20'ye düşürebildim. Tabii ağır kullanmadım, gündelik işler. Hoparlör kalitesi gayet iyi. Macbook Pro kadar değil ama muhtemelen bütün Windows laptoplardan iyidir.

Cihazı tavsiye ediyorum.

Ben geçen hafta cumartesi aldım. Salı günü elime geçmişti ürün. Siteden memnunum.

Bilgisayardan da memnunum. Zoom olsun, Office programları olsun gayet güzel çalışıyor. Bilgisayarın pil ömrü de harika. Sabah 10.30'dan akşam 22'ye kadar kesintisiz kullandım ve yüzde 100'den 20'ye düşürebildim. Tabii ağır kullanmadım, gündelik işler. Hoparlör kalitesi gayet iyi. Macbook Pro kadar değil ama muhtemelen bütün Windows laptoplardan iyidir.

Cihazı tavsiye ediyorum.
Dizi film izlemek için yeterli mi ? Basslar iyi mi hocam? Şu ana kadar windows bilgisayarlar kullandım çok zayıftı

Dizi film izlemek için yeterli mi? Basslar iyi mi hocam? Şu ana kadar Windows bilgisayarlar kullandım çok zayıftı.

MacBook genel olarak diğer ürünlerin sağlayamadığı Premium özellikleri sunuyor desek yalan olmaz.

Mis gibi üründür site de güvenilir alın geçin. Oyun kısmı birazcık sorunlu olsa da günlük kullanım ve iş, okul gibi kullanımlarda üzerine yoktu.

Bir de ince ve ısınmıyor doğru dürüst fan da yok benim bildiğim.

Masaüstü Ryzen işlemciler ile kapışabilecek bir çoklu çekirdek performansı da vardır Photoshop'ta ve diğer renden alınan uygulamalarda üzmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı