MacBook Air M1 nasıl?

Dizi film izlemek için yeterli mi? Basslar iyi mi hocam? Şu ana kadar Windows bilgisayarlar kullandım çok zayıftı.
Hocam şimdi bassları nereye göre karşılaştırayım bilmiyorum. MacBook Pro 16" gibi bir performans beklemeyin. Kasa boyutu olarak dezavantajlı çünkü. İsterseniz gidip bir teknoloji marketinde denemeniz daha doğru olabilir ama yüzde 99 ihtimal memnun kalırsınız. Ben kulaklığımı çıkardım hoparlörler ile dinliyorum müziklerimi bangır bangır ses veriyor.

Dizi-film konusunda tek şikayet ekran büyüklüğü olabilir. Onun dışında panel son derece güzel. Renkler, kontrast vs. harika.

Öncelikle hayırlı olsun hocam. Isınıyor mu herhangi bir problemi var mı paylaşırsanız sevinirim.
Hocam teşekkür ederim. Henüz elime ulaşmadı. Birkaç gün kullanınca yazarım.
Öncelikle hayırlı olsun hocam. Isınıyor mu herhangi bir problemi var mı paylaşırsanız sevinirim.
Hocam ürün bugün geldi. Yaklaşık 6 saat açık kaldı. Normal İnternette gezinme şarkı dinleme güncelleme yaptım. Herhangi bir ısınma olmadı.
Şarj süresi de gayet iyi

Son düzenleme:
Hocam teşekkür ederim. Henüz elime ulaşmadı. Birkaç gün kullanınca yazarım.

Hocam ürün bugün geldi. Yaklaşık 6 saat açık kaldı. Normal internette gezinme şarkı dinleme güncelleme yaptım. Herhangi bir ısınma olmadı.
Şarj süresi de gayet iyi.

Yazılım uygulamaları için 8 GB RAM yeterli midir MacBook Air için hem sessiz hem de taşınması daha kolay gibi geldi bana.

Merhabalar, M1 performans değerlerinden sonra ben de pc den mac ekosistemine geçmeyi düşünüyorum. Aklımdaki sorulardan biri şu macbook air da kullanılan ekranın 16:10 oranında olması geçiş yapanlar için nasıl bir deneyim oluyor? Örneğin youtube ya da çeşitli platformlardaki içeriklerin çoğu 16:9 oranlı oluyor. Bu içerikler windows pc lerin çoğu 16:9 ekran oranlı olduğundan tam ekran izlenebiliyor. Bu gibi durumlar macbooklarda nasıl oluyor?

Merhabalar, M1 performans değerlerinden sonra ben de pc den mac ekosistemine geçmeyi düşünüyorum. Aklımdaki sorulardan biri şu macbook air da kullanılan ekranın 16:10 oranında olması geçiş yapanlar için nasıl bir deneyim oluyor? Örneğin youtube ya da çeşitli platformlardaki içeriklerin çoğu 16:9 oranlı oluyor. Bu içerikler windows pc lerin çoğu 16:9 ekran oranlı olduğundan tam ekran izlenebiliyor. Bu gibi durumlar macbooklarda nasıl oluyor?
Üstte ve altta ufak boyutta boşluk kalıyor.

Geri
Yukarı