MacBook Air M1 vs Monster Abra A5 v17.2

242247

Hectopat
Selam,
Evet ikisinin de kullanım alanlarından tutun da her şeyleri farklı şeye hitap ediyor, bu bir donanımsal karşılaştırma vs. konusu değil sadece fikrinizi almak istiyorum. Siz olsanız hangisini tercih edersiniz ve neden?

Merhaba aynı şeyi ben yaşadım MacBook çok istiyordum ama oyun da illa arada oynuyorum diye kararsız kalmıştım Asus rog strix aldım tasarım olarak günlük kullanıma uygun hafif ve sessiz. Ekranı çok iyi çerçevesiz gibi 3050 Tİ var içinde ben olsam oyun performansı senin için cok onemliyse 3060 alırım ancak ben hem macbook gibi okula getir gotur yapacagım için tercih ettim yine olsa yine tercih ederim.

Selam,
Evet ikisinin de kullanım alanlarından tutun da her şeyleri farklı şeye hitap ediyor, bu bir donanımsal karşılaştırma vs. konusu değil sadece fikrinizi almak istiyorum. Siz olsanız hangisini tercih edersiniz ve neden?

MacOS'dan dolayı M1 denilebilir lakin kesinlikle Air almam. Düşük güç modunda 30 FPS'e düşüyor PC.

Düşük güç moduna almayın o zaman? Derdiniz şarjda oyun oynamak ise desteklediği oyunlarda her türlü Monster'dan daha fazla pil ömrü verecektir. Değindiğiniz nokta çok mantıksız olmuş.

M2'de de var mı o olay? Düşük güç modundan çıkarmıyorum Mac'i hiç fark etmedim. 165Hz PC'm de var.

Evet var. Lakin sadece batarya kullanılırken düşük güç moduna al seçeneği var istiyorsanız onu aktifleştirebilirsiniz.

Düşük güç moduna almayın o zaman? Derdiniz şarjda oyun oynamak ise desteklediği oyunlarda her türlü Monster'dan daha fazla pil ömrü verecektir. Değindiğiniz nokta çok mantıksız olmuş.

Evet var. Lakin sadece batarya kullanılırken düşük güç moduna al seçeneği var istiyorsanız onu aktifleştirebilirsiniz.

Yok ya bataryanın 20 saat gitmesi çok hoş oluyor öbür türlü 15 saate düşüyor. 💀 💀

Yeni konular

Geri
Yukarı