MacBook Air M1 vs Monster Abra A5 v17.2

Düşük güç moduna almayın o zaman? Derdiniz şarjda oyun oynamak ise desteklediği oyunlarda her türlü Monster'dan daha fazla pil ömrü verecektir. Değindiğiniz nokta çok mantıksız olmuş.

Evet var. Lakin sadece batarya kullanılırken düşük güç moduna al seçeneği var istiyorsanız onu aktifleştirebilirsiniz.

M1 Pro kullanıyorum zaten 🙂 ayrıca şu “hz sadece oyun için önemlidir” gibi bir sığ düşünceniz var, ondan çıkın...

M1 Pro kullanıyorum zaten 🙂 ayrıca şu “hz sadece oyun için önemlidir” gibi bir sığ düşünceniz var, ondan çıkın...

M1 Pro dışında kullandığınız şeyleri de merak ediyorum zira benim kafam bu kadar güzel değil. Oyun olsun olmasın, düşük güç modu açık olsun olmasın M1 Air her türlü Monster'dan daha fazla batarya ömrü sunuyor. Günlük işler yaparken ekranın 30Hz olup olmamasının kimsenin umurunda olacağını zannetmiyorum. Ha eğer umurunda olursa da çözümü çok basit, düşük güç modunu kapat.

M1 Pro dışında kullandığınız şeyleri de merak ediyorum zira benim kafam bu kadar güzel değil. Oyun olsun olmasın, düşük güç modu açık olsun olmasın M1 Air her türlü Monster'dan daha fazla batarya ömrü sunuyor. Günlük işler yaparken ekranın 30Hz olup olmamasının kimsenin umurunda olacağını zannetmiyorum. Ha eğer umurunda olursa da çözümü çok basit, düşük güç modunu kapat.

30Hz iğrenç bir değer 🙂 Çoğu kişinin takacağına eminim. Kasma hissiyatı veriyor çünkü 🙂

Bunun cevabını vermenizi sağlayacak iki soru var. Oyun oynayacak mısınız? Ne amaçla kullanacaksınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı