MacBook Air M1 yazılım ve program geliştirmede kaç sene götürür?

furkii05

Femtopat
Daha fazla  
MacBook Air M1 8 GB modeli yazılım ve program geliştirmede beni kaç sene götürür?
Bütçem 16 GB almya yetmez bu yüzden alırsam 8 GB alacağım.
Farkılı laptop tavsiyelerine açığım.

Yeni yazılım öğrenmeye başlayacağım üniversitede kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kankam bende 8 var 2 yıldır kullanıyordum mobil development kısmında şöyle bir durum var tabii ki her zaman 16g dah iyi ama ne kadar para o kadar köfte konusu. 16 GB alamadın diye hayal kirikligina uğramazsın keslinlile. SSD sayesinde takasa düşüp SSD bir kismini RAM olarak kullanıp o sekilde oluyor RAM yetersiz kaldiginda! M islemcilerde nuralengine gibi bir olay olduğu icin RAM yönetimi gercekten çok basarili.

Kankam bende 8 var 2 yıldır kullanıyordum mobil development kısmında şöyle bir durum var tabii ki her zaman 16g dah iyi ama ne kadar para o kadar köfte konusu. 16 GB alamadın diye hayal kirikligina uğramazsın keslinlile. SSD sayesinde takasa düşüp SSD bir kismini RAM olarak kullanıp o sekilde oluyor RAM yetersiz kaldiginda! M islemcilerde nuralengine gibi bir olay olduğu icin RAM yönetimi gercekten çok basarili.

Peki 8 GB RAM ve 256 GB SSD'li MacBook Air M1 mi? Yoksa 16 GB RAM 512 GB SSD'li Huawei Matebook mu tavsiye edersin?

Brom Macbook cihazi windows standart bir laptop ile kiyasalmayazsiniz özellikle M islemcili bir Mac ile bir intel islemcili pcyi
SONUC : Macbook M Al bende de ayni konfigürasyon vardi 8gb 256gb olan simdi 16gb olan rami aldım

Peki 8 GB RAM ve 256 GB SSD'li MacBook Air M1 mi? Yoksa 16 GB RAM 512 GB SSD'li Huawei Matebook mu tavsiye edersin?

Bencede Matebook ile MacBook karşılaştırılmamali ama MacBook da iyidir yazılım için hem yeni MacBook veya başka bir laptop alacağın zaman bile 10 yıllık Mac'ler 3000 gibi bir fiyata gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı