MacBook Air Siparişi Ne Zaman Gelir?

Merhabalar. Ben Apple'ın sitesinden bir MacBook Air siparişi verdim. Teslim tarihi 26 Ocak - 2 Şubat yazıyor. Sizden son 1-2 ay içinde bu siteden MacBook siparişi veren oldu mu? Gerçekten bu kadar geç mi geliyor? Tamam, pandemi var ama yine aynı site diğer Apple ürünlerinin 4 gün içinde teslim edileceğini söylüyor. 2-3 haftalık bir süreçten bahsediyoruz, gerçekten çok uzun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Apple Store siparişleri şu anlık pandemi, stok derken bu şekilde işliyor. Genellikle tahmini teslim tarihi tutturuluyor. Bir muhtemel 26 Ocak tarihinden 3-4 gün önce kargoya da verilebilir. Ben o şanslı kişilerdendim.

Merhabalar. Ben Apple'ın sitesinden bir MacBook Air siparişi verdim. Teslim tarihi 26 Ocak - 2 Şubat yazıyor. Sizden son 1-2 ay içinde bu siteden MacBook siparişi veren oldu mu? Gerçekten bu kadar geç mi geliyor? Tamam, pandemi var ama yine aynı site diğer Apple ürünlerinin 4 gün içinde teslim edileceğini söylüyor. 2-3 haftalık bir süreçten bahsediyoruz, gerçekten çok uzun.

ürününüzün özellikleri base model mi yoksa özel olarak üst parçaları seçtiniz mi?

Geri
Yukarı