MacBook ekranını mikrofiber ile silince dikey izler gözüküyor

Acaba sürekli oluyor mu ? @365436 siz daha uzun zamandır kullanıyorsunuz. Yoksa ilk başlarda 3-5 yapıp sonra bu durum kesiliyor mu ?

Öğlen 2 kez yaşadım şu an yok titreşim gibi.
Titreşim bende hiç olmadı. Macbook kasası Özel bir lazer kesim ile yapılır. Parmağı üzerinde gezdirirken farklı bir his verir. Onu elektrik sanıyorsanız bilmem. Beni daha elektrik çarpmadı ki ben 140W adaptör kullanıyorum. Sizinkinin 2 katı.

Acaba sürekli oluyor mu ? @365436 siz daha uzun zamandır kullanıyorsunuz. Yoksa ilk başlarda 3-5 yapıp sonra bu durum kesiliyor mu ?
Ben daha hiç titremedim.

En son trackpadde boya atması olunca iade ettim arkadaşlar şayet iade olursa tekrar almayı planlıyorum.

Hocam sizin ürün arızalıymış bence, bu kadar sorun olması normal değil böyle bir cihazda. Benimkide şubeye gelmiş, yarın teslim edilecek ama sanırım gidip kendim alacağım :) Bakalım telefonun aksesuarlarını alınca ikisini birlikte aynı anda açmayı planlıyorum artık.

Hocam sizin ürün arızalıymış bence, bu kadar sorun olması normal değil böyle bir cihazda. Benimki de şubeye gelmiş, yarın teslim edilecek ama sanırım gidip kendim alacağım :) bakalım telefonun aksesuarlarını alınca ikisini birlikte aynı anda açmayı planlıyorum artık.

Hayırlı olsun iade olursa tekrar almayı planlıyorum. Trackpad "white stain" denen bir boya atmasıymış alanlarda olması can sıkıyor. Pozitif teknoloji bana "arkadaşlarımızın hatası söylememişlerdir. Pilde olsa da şarjda olsa da elektriklenme olur" dedi. Nasip kısmet artık inşallah. Tekrar alabilirim. :(

Apple EU cihazlarında topraklama yokmuş ondan yapıyormuş çözüm buymuş

Eskiden kutu içerisinde bu uzatma kablosu da çıkıyordu. Hatta benim eski cihazın kutusunun içerisinde hala duruyor. Hiç kullanmadım. Şu 140W'lık adaptöre oluyor mu acaba? Ayrıca kullanmaya gerek var mı?

Eskiden kutu içerisinde bu uzatma kablosu da çıkıyordu. Hatta benim eski cihazın kutusunun içerisinde hala duruyor. Hiç kullanmadım. Şu 140W'lık adaptöre oluyor mu acaba? Ayrıca kullanmaya gerek var mı?

Hepsiburada 230 küsur lira denersiniz olmadı iade edersiniz bence gerek var.

Evet baya belli oluyor fark ama sanki ilbays daha rahat silermiş gibi gözüktü. Belki de ilk başta iz bırakmasının sebebi de aradaki boşlukların çok ve noktaların büyük olması olabilir. Bakalım bende birini alırım artık iş görmezse değiştiririz yapacak bir şey yok. Teşekkürler detaylı bilgilendirme için tekrar :)
6 taksit hangi kartla aldınız? vadesiz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı