MacBook muadili notebook önerisi

Exodia474

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, taşınabilirlik konusunda Gaming laptoplardan iyi bir cihaz arıyorum. Malum kendileri ve adaptörleri çok büyük ben de MacBook Air'ya da Pro tarzı kendisi hafif adaptörü ufak işlemci gücü ve RAM'e daha odaklı bir makine arayışındayım. Gaming için GPU'su olmasa da olur fakat iş istasyonu tarzında SSD'si büyük, RAM ve işlemci konusunda yeni nesil bir makine arayışım var. Bütçe konusu belirsiz çok abartı olmayacak şekilde modeller önerirseniz sevinirim.

Zaten bu tarz Windows laptoplar da en az MacBook kadar pahalı, pil ömrü daha kısa oluyor. XPS gibi...

Öyle zaten fakat MacBook tam olarak işimi görür mü bazı durumlarda Windows'a ihtiyaç duyar mıyım gibi çekincelerim var yoksa Mac dünyasını denemeyi çok istiyorum aslında fakat okul içinde alacağım bazı dersler ve şu anda staj görüyorum stajda tüm şirket Windows kullanıyor elbet çalışacağım durumda şirket makine verecek fakat iş için kendini geliştirme amacıyla kullanımda aynı işlemleri Mac içinde yapabilir miyim bilmiyorum ondan çekincelerim var yoksa oyun olarak Football Manager harici her şeyden vazgeçtim

Yeni konular

Geri
Yukarı