MacBook Nasıldır?

MacBook Pro alırsan diğerlerine bakmazsın bir daha. Benim aldığım serinin Klavyesi beğenilmiyor ben de çok şey yapmadım ama diğerlerine benziyor yine. Yenisini alırsan çok rahat edersin. Windows'taki hatalar MacOS'da yok neredeyse o yüzden çok zaman kazandırıyor ve bir çok uygulama buna daha optimizasyonlu. Apple cihazlar değer kaybetmiyor 2.el olarak bu yüzden ileride satıp ARM olanlara da geçebilirsiniz. Sorunuz varsa cevaplamak isterim.

MacBook Pro alırsan diğerlerine bakmazsın bir daha. Benim aldığım serinin Klavyesi beğenilmiyor ben de çok şey yapmadım ama diğerlerine benziyor yine. Yenisini alırsan çok rahat edersin. Windows'taki hatalar MacOS'da yok neredeyse o yüzden çok zaman kazandırıyor ve bir çok uygulama buna daha optimizasyonlu. Apple cihazlar değer kaybetmiyor 2.el olarak bu yüzden ileride satıp ARM olanlara da geçebilirsiniz. Sorunuz varsa cevaplamak isterim.
Parçaları hemen bozulmaya müsait mi peki?

Bu hafta 256 GB SSD ve 8 GB RAM'li olanı aldım, anaconda ve xcode üzerinde rahatlıkla çalışabiliyorum ama önerim tabii ki de 15" olan 16 GB RAM ve 512 GB SSD'li olanı hem cok daha uzun bır kullanım süresi desteği sunar hem de geniş ekran. Corona sürecinden ötürü bayağı gecikmeli teslimat oluyor onu da göz önünde bulundurmakta fayda var.

Son düzenleyen: Moderatör:
bu hafta 256gb ssd ve 8gb ram'li olanı aldım, anaconda ve xcode üzerinde rahatlıkla çalışabiliyorum ama önerim tabii ki de 15" olan 16gb ram ve 512 gb ssd'li olanı hem cok daha uzun bır kullanım süresi desteği sunar hem de geniş ekran. Corona sürecinden ötürü baya gecikmeli teslimat oluyor onu da göz önünde bulundurmakta fayda var.
Hocam zaten seneye satın alacağım. Şimdi üniversite sınavına çalışıyorum. 1 yıl bu cihaz yeter bana zaten oyun oynamıyorum artık. Cevabınız için teşekkürler.

Hocam zaten seneye satın alacağım. Şimdi üniversite sınavına çalışıyorum. 1 yıl bu cihaz yeter bana zaten oyun oynamıyorum artık. Cevabınız için teşekkürler.
Seneye ARM olanlar gelir.

13’ ve monitör almak 16’ almaktan daha mantıklı gibi.
Kaliteli bir monitör almayınca can sıkıyor. Uzun süre 34 inçlik monitör kullandım çok da memnundum ama buna geçtikten sonra 34 inç ve diğer tüm ekranlardaki pikselleri saymaya başladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı