MacBook neden alınır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oyun bilgisayarı alıp oyun oynamak zorunda olduğumuzu kim söyledi ki?

Oyun bilgisayarlari agir, pil performanslari yuksek degil, panel olarak bir MacBook ile yarisamazlar. Trackpad deneyimi de cabasi. Bunlar sadece fiziksel farklar. Isin icine bir de isletim sistemi farki giriyor. Surucu sorunu yok, akici ve kararli bir isletim sistemi. Sadece isine odaklanmani sagliyor. Bazen evde daralinca aliyorum disarida calismaya gidiyorum rahatca. Pili desen tum gun gidiyor. Performans tarafina gelince M1 islemciler ile cag atladi cihazlar. MacBook alternatifi ultrabook cihazlara bakarsan onlar da oldukca pahali. Gaming laptoplar her kullanima uygun degil.

Arkadaşlar ona verebilecek parayla gidip güçlü bir laptop almak varken neden insanlar hâlâ MacBook'u tercih ediyor?

Bazıları fanboy olduğu için bazıları hava atmak için bazıları ekosistemi için bazıları tasarım için filan.

Oyun bilgisayarlari agir, pil performanslari yuksek degil, panel olarak bir MacBook ile yarisamazlar. Trackpad deneyimi de cabasi. Bunlar sadece fiziksel farklar. Isin icine bir de isletim sistemi farki giriyor. Surucu sorunu yok, akici ve kararli bir isletim sistemi. Sadece isine odaklanmani sagliyor. Bazen evde daralinca aliyorum disarida calismaya gidiyorum rahatca. Pili desen tum gun gidiyor. Performans tarafina gelince M1 islemciler ile cag atladi cihazlar. MacBook alternatifi ultrabook cihazlara bakarsan onlar da oldukca pahali. Gaming laptoplar her kullanima uygun degil.
Bende macbook pro m2 düşünüyorum. M2 air öneren çok insan var. Touch bardan memnun musunuz?

iPhone ile mükemmel ötesi ekosistemi, ekran kalitesi, pil ömrü ve Touchpad'in kullanımı.

Herkes oyun oynamak için bilgisayar almaz. Yazılımcılar, arayüz ya da başka tür tasarımcılar macbook alır. Mesela Swift dili yalnızca mac işletim sisteminde yazılabilmektedir.

Bende macbook pro m2 düşünüyorum. M2 air öneren çok insan var. Touch bardan memnun musunuz?

Touch bardan memnunum ben seviyorum. M2 Air alacaksaniz minimum depolama 512GB olsun. 256GB modelde Apple saglam kazik atiyo hiz tarafinda. Yapacaginiz ise bagli RAM'i iyi secin, sonradan yukseltme yapilamiyor. Fan acmaniz gereken isler yapacaksaniz (mesela render almak gibi) yine Pro modeller fan ile performans dususu yaratmaz, Air yaratir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı