MacBook Pro 13" alınır mı?

notme

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Dayım iş için MacBook almak istiyor ve bana sordu fakat ben MacBook'lardan hiç anlamıyorum bende sizlere sormak istedim yardımcı olursanız çok memnum olurum. Sizce MacBook Pro 13" M.2 16gb/ 256 GB özellik olarak iyi mi ve 50k civarında olduğu için bu paraya değer mi? Fikirlerinizi belirtirseniz ve özellik olarak bu paraya çok daha iyi özellikler sunan MacBook'lar varsa link/full adını atarsanız çok sevinirim.

Şimdiden herkese iyi yıllar dilerim.

Bahsettiğim MacBook: https://www.troyestore.com/macbook-pro-13-m2-16gb-256gb-uzay-grisi_212394

50.000 TL civarına çıkabiliyorsa ve öğrenciyseniz kesinlike bu ürüne bakmalı;

İş için kesinlikle doğru tercih olur MacBook.

İş için kesinlikle öneririm, normal kullanımda da öneririm ayrıca. Spesifik bir tercih değilse genel olarak macOS cihazlar daha kullanışlı bana göre. Bütçenin tamamını kullanmak ne kadar doğru, depolama olarak nasıl bir kullanım senaryosu var bunlarda hesaba katılarak uygun bir tercih yapmalısınız.

Bu öneri mantıklı. M3 alınabiliyorsa çok daha uzun ömürlü bir tercih olur. Ben kendim iş için Pro 13 M2 16 GB 256 GB konfigürasyonunu kullanmaktayım açıkçası 4K videolar editliyorum ve son derece memnunum ama M3 daha yeni nesil.

Selam, ilgili MacBook'u aldınız mı acaba? Ben de almak istiyorum ama kargoda ya da MacBook'ta sorun yaşar mıyım emin olamadım. Fiyatın bu kadar iyi olması düşündürüyor.

Selam, ilgili MacBook'u aldınız mı acaba? Ben de almak istiyorum ama kargoda ya da MacBook'ta sorun yaşar mıyım emin olamadım. Fiyatın bu kadar iyi olması düşündürüyor.

Resmi Apple satıcısı, herhangi bir problem olmaz. Ben M1 MacBook Air kullanıyorum.

Pt'den daha önce tablet aldım. Üst tarafında renk atması vardı ücretsiz değişim yaptılar bana. Resmi Apple satıcısı ayrıca güvenilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı