MacBook Pro 2011 fan kablosunun koparmak

zebra zebra

Femtopat
Daha fazla  
MacBook Pro 2011 late cihazım var. Dün içini açtığımda yanlışlıkla fan bağlantısını kopardım. Fan olmadan kullanırsam anakart yanar mı? Sadece video izlemek için kullanıyorum. Evde soğutucu kullanabilirim fakat dışarıda kullanırsam sorun olur mu?

MacBook Pro 2011 late cihazım var. Dün içini açtığımda yanlışlıkla fan bağlantısını kopardım. Fan olmadan kullanırsam anakart yanar mı? Sadece video izlemek için kullanıyorum. Evde soğutucu kullanabilirim fakat dışarıda kullanırsam sorun olur mu?
Canımsın git bi fan al. Sen susuz 3 gün yaşarsın ya sonrası ?

Canımsın git bi fan al. Sen susuz 3 gün yaşarsın ya sonrası ?
canımsın git bi düzgün oku yazdığımı. sen türkçen olmadan buraya yazarsın da ya sonrası? anakart bağlantısı koptu diyorum. fana birşey olmadı. anakartın üzerindeki bağlantısı koptu yani anakartın üzerindeki tümseklerden biri koptu.

Canımsın git bir düzgün oku yazdığımı. Sen türkçen olmadan buraya yazarsın da ya sonrası? Anakart bağlantısı koptu diyorum. Fana bir şey olmadı. Anakartın üzerindeki bağlantısı koptu yani anakartın üzerindeki tümseklerden biri koptu.

Anakart bağlantısı? Anakart bağlantısı kablosu oluyor yalnız. Şu an daha yeni soketin koptuğunu söylüyorsun. Onun adı soket. Tümsek falan diyorsun. Ha tamam bilmeyebilirsin, O zaman olayı tanımla. Fotoğraf at. Düzgün oku diyor. Sun Yazdığın şeyin anlamından bir habersin, bir de suçluyorsun. Ha bu sefer de aynı cevabı değiştireyim. Arabamın lastiği koptu patlak kullansam bir şey olur mu demek ile dediğin şey aynı. OLUR. Gidip yaptırman gerek, işlemcin ısnıp çeşitli kompanentleri yakmana sebep olur, tüh, vah dersin.

Türkçe dersi veriyor, benim Türkçe'me laf diyorsun ya, toprak yığını, tepelik, kabarıklık anlamına gelen şeyi anakart üzerindeki "fan takılan yer" gibi basit bir cümle yerine anakart bağlantısı, tümsek diyerek anlatıyorsun ya. Vay halimize.

Anakart bağlantısı? Anakart bağlantısı kablosu oluyor yalnız. Şu an daha yeni soketin koptuğunu söylüyorsun. Onun adı soket. Tümsek falan diyorsun. Ha tamam bilmeyebilirsin, O zaman olayı tanımla. Fotoğraf at. Düzgün oku diyor. Sun Yazdığın şeyin anlamından bir habersin, bir de suçluyorsun. Ha bu sefer de aynı cevabı değiştireyim. Arabamın lastiği koptu patlak kullansam bir şey olur mu demek ile dediğin şey aynı. OLUR. Gidip yaptırman gerek, işlemcin ısnıp çeşitli kompanentleri yakmana sebep olur, tüh, vah dersin.

Türkçe dersi veriyor, benim Türkçe'me laf diyorsun ya, toprak yığını, tepelik, kabarıklık anlamına gelen şeyi anakart üzerindeki "fan takılan yer" gibi basit bir cümle yerine anakart bağlantısı, tümsek diyerek anlatıyorsun ya. Vay halimize.

Ahahaha yaşadığın ülkeyi üniversite diploması olmayan bir imam yönetiyor ve burada bana tümsek dedim diye vay halimize triplerinemi giriyorsun? Komikmiş, devam et.

Ahahaha yaşadığın ülkeyi üniversite diploması olmayan bir imam yönetiyor ve burada bana tümsek dedim diye vay halimize triplerinemi giriyorsun? Komikmiş, devam et.
Malesef öyle, imamın cemaati de diplomalı konuşmayı, düşünmeyi bilmezlerle dolu. Onlardan olmamak lazım. Eleştirdiğin şeyi önce kendin yapmamalısın mesela. Yoksa cemaattan farkın kalmaz. Sorunun cevabı net. O şekilde kullanırsan bozulur bunu düşünmek lazım. Sende düşünme farkın kalmasın, devam et. Yaptırmak zorundasın. Kullanırsan bozulur. İyi sosyaller.

Ha en önemlisi. Konu başlığın fanın kablosunu koparmak ya, ondan fan al dedik, yazma da yok. Tümseğim koptu diye düzeltmen lazım.

Geri
Yukarı