MacBook Pro 2015 alınır mı?

atestuna1

Hectopat
Sahibindende gezinirken ilgimi çekti, sormak istedim. Bir de Air modellerinde soğutma sistemi olmadığını göz önüne alırsak, zaten direkt olarak benim için Air'ler baştan elendi. 15 Pro veya 16 veya 17 model MacBook'lara baktım, küçük bir araştırma sayesinde 15 Pro almanın daha mantıklı olduğunu söyleyen var söylemeyen de var, bunu anladım. Son olarak Technopat'a danışmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece güncel M1 Air'lerde soğutma yok diye biliyorum. Eski Air'lerde de mi yok? Bir de düz MacBook diye çıkan model vardı diye hatırlıyorum fansız olan bunun dışındaki Air'ler aktif soğutmalı olmalı.

Hayır. Eski Air modellerinde mevcut.
Sahibindende gezinirken ilgimi çekti, sormak istedim. Bir de Air modellerinde soğutma sistemi olmadığını göz önüne alırsak, zaten direkt olarak benim için Air'ler baştan elendi. 15 Pro veya 16 veya 17 model MacBook'lara baktım, küçük bir araştırma sayesinde 15 Pro almanın daha mantıklı olduğunu söyleyen var söylemeyen de var, bunu anladım. Son olarak Technopat'a danışmak istedim.

Fiyat uygunsa ve temiz kullanılmışsa değerlendirilebilir. Aksi takdirde 7 yaşında bir ürünü almak pek mantıklı değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı