MacBook Pro 2017 pilde aniden kapanıyor

churlish

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, MacBook Pro 2017 cihazına sahibim birkaç gün önce pil değişimi için protech adlı servise gönderdim. Ürünün bataryası değiştirildi fakat elime ulaştığında Netflix'ten film izlerken yaklaşık 30-35. dakikada aniden kapandı ardından prize takın uyarısı geldi. Coconut uygulamasından pilin durumunu da paylaştım, internetteki tüm çözümleri denedim First Aid'ler ve sıfırlamalar dahil. Bu arada kullanılan pil orijinal 2. el olarak geçiyor, durumu da iyi görünüyor ama anlam veremedim. Prize takılıyken herhangi bir sorun yok ama pile geçince yaşıyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2022-11-03 19.46.00.png
    Ekran Resmi 2022-11-03 19.46.00.png
    901,8 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleyen: Moderatör:
2016 model bir pil, bence normal bir durum ve pil sanırım sahte. Her şeyi boş ver bilgisayarın 2017 model ama pil 2016.
Yıl ile ilgili sorun olacağını sanmıyorum deviri az sağlığı normal görünüyor fakat bende sahte olmasından şüphelendim ama gönderdiğim yer uyduruk bir yer değil orijinal çıkma ürünler kullanıyor. Bi yerde okumuştum bazen sağlığı iyi olsada içindeki hücreler arızalanabiliyormuş eğer sahte değil ise böyle bir durum söz konusu olabilir. Yarın iletişime geçicem bakalım ne diyecekler. 3 ay garantide sunuyorlar buraya sadece bilgi almak için yazma gereği duydum yaşayıpta çözebilen varsa diye.

2016 model bir pil, bence normal bir durum ve pil sanırım sahte. Her şeyi boş ver bilgisayarın 2017 model ama pil 2016.

MacBook modelleri 2019 yılında çıksa bile 2020 model olarak tanıtılır. O yüzden öyle gözüküyor. Birkaç gün daha bekleyin eğer hala devam ederse pil ya da soket sıkıntılı.

Merhaba, MacBook Pro 2017 cihazına sahibim birkaç gün önce pil değişimi için protech adlı servise gönderdim. Ürünün bataryası değiştirildi fakat elime ulaştığında Netflix'ten film izlerken yaklaşık 30-35. dakikada aniden kapandı ardından prize takın uyarısı geldi. Coconut uygulamasından pilin durumunu da paylaştım, internetteki tüm çözümleri denedim First Aid'ler ve sıfırlamalar dahil. Bu arada kullanılan pil orijinal 2. el olarak geçiyor, durumu da iyi görünüyor ama anlam veremedim. Prize takılıyken herhangi bir sorun yok ama pile geçince yaşıyorum.
Hocam bi bakarmısınız buraya

Yeni konular

Geri
Yukarı