MacBook Pro 2019 5300M alınır mı?

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
14
Yer
Ötüken
Ben bu laptopu almak isteyeli 1 sene geçti ve cihazlar artık 300 bine gelmiş Egea gibi oldu. Aklımı çelen 2 şey var. Bootcamp ve 16" ekran. Her ay 30 bin lira altına 1-2 tane 13" M.2 16 GB RAM düşüyor. Ekran boyu ve sanal makine dezavantajlarını bir kenara bırakırsam her santimetresine kadar M.2 laptop daha iyi. Hatta native oyunlarda daha performanslı çalışıyor. Pil kimyasal olarak daha genç ve daha az kullanılmış. Bu arada 5000M laptopların pilleri de çok daha az gidiyor.

Ben artık geç kaldım bu laptopu almak için. O yüzden beni bundan vazgeçirmenizi istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence onun yerine m1 air falan alabilirsin. İşten vb. çok oyun için kullanıyorum açıkçası. Ve bir sorun yaşamıyorum.

@Adonis19 Almışken 512 bulursam daha iyi olacak. 1-2 ay sonra alacağım. Dün 2012 Pro'yu sattım 🚭
Umarım istediğin gibi güzel olur. Bir tavsiyem var linux/unix programlarını kullanıyorsan vb. ilk kurduğunda hiçbir program kurmadan indirmeden Homebrew kur sorunsuz paketleri kütüphaneleri vb. kurman için daha kolay oluyor.

Umarım istediğin gibi güzel olur. Bir tavsiyem var linux/unix programlarını kullanıyorsan vb. ilk kurduğunda hiçbir program kurmadan indirmeden Homebrew kur sorunsuz paketleri kütüphaneleri vb. kurman için daha kolay oluyor.
O işlerle uğraşmıyorum ama gören olursa deneyebilir :D

Ben daha çok Metro Exodus yükleyeceğim aldığım gün :D

O işlerle uğraşmıyorum ama gören olursa deneyebilir :D

Ben daha çok Metro Exodus yükleyeceğim aldığım gün :D
Metro Exodusun Mac desteği yok :/

Edit: Steam versiyonuna Mac ve linux desteği gelmiş.

Geri
Yukarı