MacBook Pro 2019 i7 2023 yılında alınır mı?

Teşekkürler. 8 GB RAM'li M1 MacBook almak daha mı mantıklı? 8 GB 5 6 sene götürebilir mi?

Yapıcağın işe göre değişir ancak 8 GB RAM'in geleceği çok yok, şu anda 16 GB RAM giriş seviyesi olmaya başladı.

Apple bu konuda 3 yıl civarı geç geliyor işletim sistemi itibari ile 16 ile aralarında fiyat olarak çok uçurum var az değil.

Apple zaten yeni çıkardığı M3 işlemcili MacBook Pro'yu 8 GB temel model olarak çıkaracak, bizimle dalga geçiyorlar resmen. Yine de 8 GB RAM'le arkadaşın dediği gibi 6 yıl geçirilir ama o geçirilen 6 yılda bolca baş ağrıtır diye düşünüyorum. Arkadaş ömürlük bilgisayar almak istiyor gibi, bence ömürlük bir cihaza 30000 TL verecekse 8 GB almamalı.

Apple zaten yeni çıkardığı M3 işlemcili MacBook Pro'yu 8 GB temel model olarak çıkaracak, bizimle dalga geçiyorlar resmen. Yine de 8 GB RAM'le arkadaşın dediği gibi 6 yıl geçirilir ama o geçirilen 6 yılda bolca baş ağrıtır diye düşünüyorum. Arkadaş ömürlük bilgisayar almak istiyor gibi, bence ömürlük bir cihaza 30000 TL verecekse 8 GB almamalı.
Evet m1 ve m2 için ideal olsa da m3 için çok dengesiz bi eşleşme olmuş. Fiyatı nispeten uygun olsun diye düşünülmüş ama zaten o parayı veren çok da düşünmez gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı