MacBook Pro aksesuar önerisi

scorpion75

Hectopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
Grafiker, fotoğrafçı
96 yılından beri çalıştığım yerlerde bir Mac kullanıcısı olarak ilk kez şahsıma özel bir Mac satın aldım. MacBook Pro 13,3 16/256 olan model. Şimdi eski USB disklerimi kullanmak için bir dönüştürücü ihtiyacım var. Fiyat performans olarak işimi görecek bir şey arıyorum. Bir de buna hem klavye koruma maksatlı hem de F klavyeye çevirmek adına önerebileceğiniz bir ürün var mı? Onun harici bunu da alırsan iyi edersin dediğiniz aksesuarlar var ise duymak isterim. Model no: A2338.

Son düzenleme:
Koruyucu Kılıf almanı kesinlikle öneririm, kasa alüminyum olduğu için diz üstü kullanımda ısı ciddi derecede rahatsız edebiliyor, hardshell kılıflar ile ısı çok hissedilmiyor aynı zamanda bilgisayarı korumuş oluyorsun, USB diskleri içinde Ugreen marka olan ürünleri öneririm, klavye koruyucularını önermem silikon oldukları için rahatsız ediyorlar, onun yerine sticker ile F klavye gibi kullanabilirsiniz, ayrıca önereceğim iki aksesuarda daha var, birisi standat alabilirsiniz masaüstünde kullanmak için, ikinciside Magic Mouse 2 bu mouse ile kullanım zevki çok daha fazla katlanıyor Apple sistemlerde

Koruyucu Kılıf almanı kesinlikle öneririm, kasa alüminyum olduğu için diz üstü kullanımda ısı ciddi derecede rahatsız edebiliyor, hardshell kılıflar ile ısı çok hissedilmiyor aynı zamanda bilgisayarı korumuş oluyorsun, USB diskleri içinde Ugreen marka olan ürünleri öneririm, klavye koruyucularını önermem silikon oldukları için rahatsız ediyorlar, onun yerine sticker ile F klavye gibi kullanabilirsiniz, ayrıca önereceğim iki aksesuarda daha var, birisi standat alabilirsiniz masaüstünde kullanmak için, ikinciside Magic Mouse 2 bu mouse ile kullanım zevki çok daha fazla katlanıyor Apple sistemlerde
Açıkçası ne yaparsam yapayım MAC ısınmıyor , ne yaparsam yapayım fan açmıyor makine. Isı konusu çok dert olmuyor.

Magic mouse konusuda size katılıyorum. Gün içerisinde sürekli kullanmaktayım işyerinde. Evde de olursa tadından yenmez. Silikon kılıf önermemenize üzüldüm. Olmadı harici bir mini f klavye edinebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı