Macbook Pro MD101TU/A ile Asus N550JV-CN239H

ResulSahin

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar Teknopat'a yeni üye oldum :) Ben lise son sınıfa geçtim bu yıl Anadolu Teknik Lisesi bilgisayar öğrencisiyim.Alanım veri tabanı programcılığı yani işim visual studio ile oluyor genelde okulda C# öğretiyorlar.

Geliyim asıl mevzuya ben dizüstü bilgisayar alacağım.Macbook Pro MD101TU/A ile Asus N550JV-CN239H arasında kararsız kaldım daha önce hiç os x işletim sistemli bir bilgisayarda kullanmadım aşırı kararsızım yardımlarınızı bekliyorum :) (Bunlar dışında bilgisayar tavsiye etmek isteyen varsa fiyat sınırım 3000₺ :))

Benim tercihim Asus yanında Mac kurulu sistem olurdu. Bildiğim kadarıyla Mac OS'lar Visual Studio ve bazı diğer programları çalıştırmıyor ve Asus donanım olarak diğer seçenekten daha üstün. Asus alıp Windows ve Mac OS'i dual boot ile kullanın, çok daha esnek bir sistem olur. Bir de Asus dışında Msi'lara da bakabilirsin bence, belki beğeneceğin başka bir laptop bulursun :)

Benim tercihim Asus yanında Mac kurulu sistem olurdu. Bildiğim kadarıyla Mac OS'lar Visual Studio ve bazı diğer programları çalıştırmıyor ve Asus donanım olarak diğer seçenekten daha üstün. Asus alıp Windows ve Mac OS'i dual boot ile kullanın, çok daha esnek bir sistem olur. Bir de Asus dışında Msi'lara da bakabilirsin bence, belki beğeneceğin başka bir laptop bulursun :)

Söylediğiniz çok mantıklı geldi teşekkür ederim yardımınız için birde ben aldığımda üniversiteyi bitirene kadar beni götürecek bir laptop almayı düşünüyordum o yüzden Asus ağır basmıştı sağlamlığından şüpem yok :) Msi 5-6 yıl kadar götürebilir mi beni sizce ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı