Macbook Pro Mid 2017 klavye sorunu var mı?

Hymenalos

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Macbook Pro mid 2017 versiyonlarının klavye basmama, takılma veya aşırı ses çıkarma sorunu devam ediyor mu ? Forumlarda araştırdım ancak bilgi edinemedim.

Ayriyetten @Recep Baltaş hocam, sizin yeni aldığınız Macbook Pro'da bu tip sorunlar gün yüzüne çıkmaya başladı mı acaba ?

Sevgiler.

Macbook pro late 2017 kullanıyorum. Ürünü alalı yaklaşık 3-4 ay oldu ve F11 ve F3 tuşum bazen sapıtıyor. Sanki altına kağıt vs. girmiş gibi takılıyor. Ama bu sadece bana özgün olabilir bilemiyorum.

Merhaba arkadaşlar,

Macbook Pro mid 2017 versiyonlarının klavye basmama, takılma veya aşırı ses çıkarma sorunu devam ediyor mu ? Forumlarda araştırdım ancak bilgi edinemedim.

Ayriyetten @Recep Baltaş hocam, sizin yeni aldığınız Macbook Pro'da bu tip sorunlar gün yüzüne çıkmaya başladı mı acaba ?

Sevgiler.

Ben kendim MacBook sahibi değilim ama AVM'inde yeni MacBookları kullanma fırsatı bulmuştum öyle bir sorunla karşılaşmadım. Klavyesi gayet başarılıydı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı