Macbook Pro Touchbar 15'' 2018 Upgrade Yapılır mı?

thiefo

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Apple servise sordum modeli istedi (MacBook Pro TouchBar 15" 2018) verdim ve bu modelde disk upgrade olamayacağını söyledi. Bu bilgi doğru mudur? Apple'a yakın olan arkadaşlar yada Apple serviste çalışan arkadaşlar var ise bilgi verebilir mi? Bana biraz saçma geldi, bir şekilde mutlaka yükseltme yapılabilmeli. Sizden ricam varsayımlar ya da tahminlerinizi yazmayın. Kesin bilgi olursa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hem RAM hem SSD anakarta bütünleşik olduğundan yapamazsınız.
Dip not: Yapan var mı? Kesinlikle var. Elinde küçük yonga bellekler veya ssdler olan kişiler sıcak hava ile eski parçaları söküp yerlerine yenilerini lehimliyorlar. Çok tehlikeli bir iş olmakla beraber uzmanlık gerektiren ve gereken donanımları bulundurmak gereken bir iş. Ayrıca NAND yongaları bulmak da büyük dert.

Bilgi için teşekkürler, amaç nedir arkadaş niye disk ve belleği gömülü yapıyorsun. Hadi gömülü yaptın bari upgrade desteğini kendin ver. İnşallah aldığıma pişman olmam

Merhabalar recep bey benim eski bir Macbook 2010 var. Elma simgesi vardı ve hiç açılmadan sürekli reset atıyordu. Mac OS x el capitan 10.11.4 yükledim fakat USB boot ile açılıyor. HDD den hiç başlamiyor. Normal açtığımda hiçbir başlatma yapmadan kendini kapatıyor. Ne yapmam lazım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı