MacBook Pro'dan Harici Ekrana Görüntü Aktarmak

Bu makale muhtemelen sorununuzu çözecektir.
Makaleyi inceleyeğim, cevabınız için teşekkür ederim. Çözüme ulaşırsam buraya eklerim.

Ekleme: Ben de yerleşim sekmesi yok ama ilgili makalede öyle bir sekme var. Bende o sekme yok. Harici bağlantı türünde falan mı hata var acaba?

Son düzenleme:
Makaleyi inceleyeğim, cevabınız için teşekkür ederim. Çözüme ulaşırsam buraya eklerim.

Ekleme: Ben de yerleşim sekmesi yok ama ilgili makalede öyle bir sekme var. Bende o sekme yok. Harici bağlantı türünde falan mı hata var acaba?
Ekranlar kısmından ekran görüntüsü atar mısınız?

Monitörün ayarlarında da 3 seçenek var: HDMI, DP, D-sub şeklinde. Acaba bu kablo bu üçüne de denk gelmeyen bir kablo mu? Kutudan HDMI kablosu da çıktı ama aynı zamanda ilk postumda gördüğün kablo da cıktı.

Bu arada istediğin görüntü burada. 8zatagg.png

İşletim sistemi sürümüm: Big Sur. Cihaz MB PRO 2017, 13 inc.
Kablonun bilgisayara bağlanması bir aracı ile tabii. Çünkü cihazda sadece usb-c var. O aracı şu: ahzuqka.jpeg (bu aracı çalışıyor, görevini hep yaptı, monitöre özel olarak problem cıkarıyorsa bilemem)

Cihaz, kesin olarak monitörle bir alışveriş ama. Çünkü Wifi sinyalini kesti ilk taktığımda. Ardından 5.0 GHZ wifi açarak bağlantıyı oradan yaptım, wifi problemini çözdüm ama görüntü alamama devam ediyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı