MacBook Pro'ya su döküldü

Dangdro

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bu sabah bilgisayarıma az miktarda su döküldü. Elimde bardağın çok azı suyla dolu olan bardak vardı. Birinin çarpması üzerine az bir miktarı klavyenin üzerine döküldü. Bunun üzerine Mac'lerin pilleri çıkamadığından hemen cihazı kapattım ve bilgisayarı hızlıca sildikten sonra ters çevirerek suyun akmasını sağladım. Saatlerce bekledikten sonra biraz önce cihazı açtım ve sorunsuz çalışıyor. Acaba yapmam gereken başka bir şey var mıdır? Şahsen servise götürmem gerektiğini düşünmüyorum çünkü dökülen su miktarı o kadar çok değildi. Şimdiden teşekkürler.

Cihazın içini açarsam garantisi biter.
Su döktüğün için bitti zaten. Kurusa bile izi kalıyor. Ben de laptopuma dökmüştüm. Numpad kısmına. Güzelce açıp temizledim. Temizlerken parçaların ıslandığı belliydi. Kurulanınca bile belli oluyor. Aylardır sorunsuz çalışıyor.

Pardon o kadar tutmuyormuş mu demeliyim. Yanlış bilgilendirme diye rapor edin bari.

Cidden ironi nedir bir araştırın cidden artık ya.
İçine Macbook koyulacak pirinç bir Macbook parası tutar zaten.

En mantıklısı açıp düzgün bir şekilde parçaları kurulamak. Böyle bir yorum yapıp ironi olduğunu anlamamızı mı bekliyorsun ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı