Macbook Pro'ya Windows 10 Kurma?

• Konuyu başlatan nlc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 3B

nlc

Hectopat
Daha fazla  
Şimdi söyle anlatayım Macbook Pro'ya Windows 7 Ultimate kurulmuş. Şimdi ben bunu Windows 10'a geçirmeyi düşünüyorum Windows Yükseltici ile, sizce böyle bir şey olur mu ? Tam bakmadım ama Mac'in üzerine mi Windows kurulmuş, yoksa komple mi Macbook Pro'ya Windows kurulmuş anlamadım. Kısaca Macbook'a direkt Windows 10 kurabilir miyim ? Ya da Windows 7 Ultimate olan bölümü Windows Yükseltici ile Windows 10 'a yükseltebilir miyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi söyle anlatayım Macbook Pro'ya Windows 7 Ultimate kurulmuş. Şimdi ben bunu Windows 10'a geçirmeyi düşünüyorum Windows Yükseltici ile, sizce böyle bir şey olur mu ? Tam bakmadım ama Mac'in üzerine mi Windows kurulmuş, yoksa komple mi Macbook Pro'ya Windows kurulmuş anlamadım. Kısaca Macbook'a direkt Windows 10 kurabilir miyim ? Ya da Windows 7 Ultimate olan bölümü Windows Yükseltici ile Windows 10 'a yükseltebilir miyim ?
Yükseltme tavsiye edilmez. Temiz kurulum en sağlıklı sonucu veren yöntemdir.

Bu mu cevabınız.Sırf yorum yazmak için yazmayın.Nedenini anlat o zaman madem bir şeyler biliyorsunuz.
Bootcamp denen bir olay varmış sanırım. Bence titiz bir araştıma yapınız. hem öyle kızgınca cevap yazmanız beni üzdü. Ben sırf yorum amaçlı yazmadım sen anlamışsındır sanmıştım. Eğer komple Windows kurulmuşsa bir deneyin. Uyumsuzluk çıkarsa kurmayın. Hem Macbook Pro cihazınızı bence kendi orijinal yazılımında kullanmak en iyi tadında olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de araştırdım tam yazıyordum ki arkadaş yazmış. Kendinizde herhangi bir arama motoru kullanarak 'macbook pro Windows 10' yazıp kuranların rehberini görebilirsiniz. 1)
2)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı