MacBook Pro'ya Windows 8.1 kurulmuyor

theblade

Hectopat
Merhaba. MacBook Pro 13 inch 2017 modeline sahibim. i5 7287u islemci, 16 GB RAM ve 500GB HDD'ye sahip. Normalde 500 GB SSD'ye sahiptim. Fakat SSD bozuldugu icin serviste HDD ile degistirildi. Ben bilgisayarimi okul icin kullanıyorum. Fakat okulda kullanilan uygulamalar MacOS'ta calismiyor. Bu yuzden Windows 8.1 kurmak istiyorum. Cunku HDD ile Windows 10 kullandim ve yavas oldugunu deneyimledim. Fakat Bootcamp ile kurmaya calistigimda "bilgisayariniz 64 Bit Windows 10 ve ustunu destekler" hatasi aliyorum. Yardimci olursaniz sevinirim. Simdiden teşekkürler.

Not: Klavye Türkçe olmadigi icin bazi harfleri yazamiyorum.

Merhaba. MacBook Pro 13 inch 2017 modeline sahibim. i5 7287u islemci, 16 GB RAM ve 500GB HDD'ye sahip. Normalde 500 GB SSD'ye sahiptim. Fakat SSD bozuldugu icin serviste HDD ile degistirildi. Ben bilgisayarimi okul icin kullanıyorum. Fakat okulda kullanilan uygulamalar MacOS'ta calismiyor. Bu yuzden Windows 8.1 kurmak istiyorum. Cunku HDD ile Windows 10 kullandim ve yavas oldugunu deneyimledim. Fakat Bootcamp ile kurmaya calistigimda "bilgisayariniz 64 Bit Windows 10 ve ustunu destekler" hatasi aliyorum. Yardimci olursaniz sevinirim. Simdiden teşekkürler.

6.Nesil Skylake'ye ihtiyacın var 7.nesil desteklemiyor
Ve sen Macbook'unu sat bence 6.nesil intel işlemcili bilgisayar al 2.el filan bulursun artık

Hocam şu an satacak durumumuz yok. Ve 7. nesil kaby Lake islemciye "wufuc" adli yamayi kurarak sorunsuz kullanilabiliyor diye gormustum.
SSD olsaydi zaten en guncel surumu kullanma tarafindayim. Fakat HDD olunca cok yavas oluyor.

Hadi diyelim bir kaç yazılımsal program falan kurdunuz bir şeyler yaptınız kurdunuz Windows 8.1'i macbook desteklemedigi için Windoss 8.1 kullanırken pek çok hatayla karşılaşabilirsiniz. Yeni SSD satın almanız daha iyi olur ona Windows 10 kurarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı