MacBook tavsiyesi

Neden MacBook? O fiyata çok daha kaliteli dizüstü bilgisayarlar alabilirsiniz. Tabi tercih sizin bütçe söylerseniz yardımcı olabiliriz.
MacBook kısmına gelip tavsiye isteyen insanlara bunu yazmaktan ne anlıyorsunuz anlamıyorum... Adam MacBook tavsiyesi istemiş. Ben de şahsen MacBook kullanıcısıyım ve verdiğim paraya değdiğini düşünüyorum.

Air'dan memnun musunuz? Isınması performansı vb.
Isındığı doğru. En fazla 100 dereceye kadar çıktı benim bilgisayarım. Ancak Intel 100 derecenin güvenli olduğunu belirtmiş zaten bu işlemcide. Isındığı zaman da işime engel olacak kadar bir performans kaybı yaşamadım. Hatta hiçbir şey hissetmedim. Fanboy gibi konuşuyorum ama deneyimlerim bu yönde.

Isındığı doğru. En fazla 100 dereceye kadar çıktı benim bilgisayarım. Ancak Intel 100 derecenin güvenli olduğunu belirtmiş zaten bu işlemcide. Isındığı zaman da işime engel olacak kadar bir performans kaybı yaşamadım. Hatta hiçbir şey hissetmedim. Fanboy gibi konuşuyorum ama deneyimlerim bu yönde.
Ama 100 derece çok yüksek bi ısı. Biz masaüstü işemcilerinde 80 dereceye bile çok diyorken 100 derecede nasıl hiçbir şey olmamasına şaşırdım doğrusu.

Ama 100 derece çok yüksek bi ısı. Biz masaüstü işemcilerinde 80 dereceye bile çok diyorken 100 derecede nasıl hiçbir şey olmamasına şaşırdım doğrusu.
Yeni MacBook Air'lerin altında hava ızgarası bile yok. Çok ağır yüklerde bile fanları çalıştırmıyor zaten. Çok ekstrem durumlarda fanlar çalışıyor. Fanlar çalışmadığı takdirde de performans kaybı yaşanmıyor emin olabilirsiniz. Yani 100 dereceyi gördüğümde bile fanlar çalışmadı.
Tabii ki dediğiniz şey de doğru 100 derece çok yüksek bir değer. Bundan rahatsız olmak çok normal. Bu bağlamda Pro modelleri tercih edebilirsiniz.

Geri
Yukarı