MacBook tavsiyesi

caller

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.
Hiç MacBook kullanmayan biri olarak, iş yeri için MacBook almaya karar verdim. Muhasebe işleri için ve flim dizi müzik vb. İşler için ve bir de Windows işletim sisteminden çok sıkıldığım için almak istiyorum. Şimdi hep dizüstü bilgisayarlarda büyük ekran kullandığım için MacBook Air modellerinin ekranı benim gözüme çok küçük göründü. O yüzden gözüm hep 16 inc MacBook Pro modellerine kayıyor. MacBook Pro 16 inc ve M1 Max modelleri arasında gidip geliyorum. Bir yanımda M2 Air alır paran cebinde kalsın diyor karar vermedim. Eğer M2 Air alırsam ekranına alışamam diye çekiniyorum. 16 inc MacBook Pro modellerini alırsamda bu kadar paraya değer mi inan hiç bilmiyorum. 10 gündür bunun kararını veremedim. Sizden yardımcı olmanızı istiyorum. Bu cihazları kullanan arkadaşlarda yorum yaparsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba. M2 işlemcili bir MacBook Air kullanıcısyım. Bu cihazın sizin kullanımınız için çok daha uygun olacağını düşünüyorum.
Pro modelleri sizin iş kapsamınızın çok ama çok üzerinde ve M2 Air ile arasında bayağı bir fiyat farkı var.
Ekrana alışacağınızı düşünüyorum çünkü ekran kendini hiç küçük hissettirmiyor.

Merhaba, M2 Air almanız taraftarıyım. Ekranına alışacağınızı düşünüyorum zira ekran çözünürlüğü yüksek olduğu için ekran boyutunun küçüklüğünü telafi edecektir. 13" bir Windows laptop alsanız aynı şeyi söyleyemezdik yüksek ihtimalle.

Karar veremedim hala gönlüm 16 inc olandan yana Görüntü ve kozmetik olarak beni cezbettiği için psikolojik galiba.Teşhir ürünlere de baktım 3 kere gidip baktım.😅😅 m2 stokları pt tarafında tükenmiş.Bilemedim şimdi m1 pro alsam çok pahalılar küçük ekranda almak istemiyorum m1 pro veya max hangisinin satışı kolay olur acaba.Psikolojik olarak duygularım 16 inç almamı istiyor.

Karar veremedim hala gönlüm 16 inc olandan yana Görüntü ve kozmetik olarak beni cezbettiği için psikolojik galiba.Teşhir ürünlere de baktım 3 kere gidip baktım.😅😅 m2 stokları pt tarafında tükenmiş.Bilemedim şimdi m1 pro alsam çok pahalılar küçük ekranda almak istemiyorum m1 pro veya max hangisinin satışı kolay olur acaba.Psikolojik olarak duygularım 16 inç almamı istiyor.
Siz ne isterseniz onu alın. Ben M2 Air taraftarıyım hala ;)

Merhaba.
Hiç MacBook kullanmayan biri olarak, iş yeri için MacBook almaya karar verdim. Muhasebe işleri için ve flim dizi müzik vb. İşler için ve bir de Windows işletim sisteminden çok sıkıldığım için almak istiyorum. Şimdi hep dizüstü bilgisayarlarda büyük ekran kullandığım için MacBook Air modellerinin ekranı benim gözüme çok küçük göründü. O yüzden gözüm hep 16 inc MacBook Pro modellerine kayıyor. MacBook Pro 16 inc ve M1 Max modelleri arasında gidip geliyorum. Bir yanımda M2 Air alır paran cebinde kalsın diyor karar vermedim. Eğer M2 Air alırsam ekranına alışamam diye çekiniyorum. 16 inc MacBook Pro modellerini alırsamda bu kadar paraya değer mi inan hiç bilmiyorum. 10 gündür bunun kararını veremedim. Sizden yardımcı olmanızı istiyorum. Bu cihazları kullanan arkadaşlarda yorum yaparsa sevinirim.
Render yazılım vs. uğraşsanız M2 Air ya da Pro derdim ama M1 Air çok çok yeterli bahsettiğiniz şeyler için.

Ekran büyük istediğim için MacBook Pro 16 inc modeline karar verdim. M1 Max veya M1 Pro modellerinden birini alacağım. Eğer kullanımdan sonra satmayı düşünürsem M1 Pro modeli çok fazla değer kaybediyor. Sizce M1 Max almam mantıklı olur mu? Ekran kalitesi olarak MacBook'lardan iyi ekran kalitesine sahip bir laptop önerilerine de açığım, ama işlerim için bu ay başında bir laptop bilgisayara ihtiyacım var yani acil.

Geri
Yukarı