MacBook uzay grisi vs yıldız ışığı

Eğer temiz kullanacaksanız (ki bence kullanmak zorundasınız.) Uzay grisinin görünümü daha hoş. Ama arkadaşın dediği gibi çizikler daha belirgin gözükebilir.

Space grey kullanıyorum çok yere düştü sağa sola sürttü ama herhangi bir çizilme yaşamadım henüz.

Koyu renkte daha az belli oluyor yanlışınız var.

Sırf daha az çizik görünsün diye millet beyaz araba alıyor ciddi misiniz şu yorumlarda tabii ki açık renk daha az gösterecek.

Space grey kullanıyorum çok yere düştü sağa sola sürttü ama herhangi bir çizilme yaşamadım henüz.

Sırf daha az çizik görünsün diye millet beyaz araba alıyor ciddi misiniz şu yorumlarda tabii ki açık renk daha az gösterecek.

Bende acik renk MacBook'ta çizikler kapalı renk olan macbookumdan daha fazla gözüküyor.

O halde anladığım kadarıyla uzay grisi daha az çizik ve parmak izi görüntüsü olur, yıldız ışığında daha çok çizik ve izler belli olur doğru mudur?

O halde anladığım kadarıyla uzay grisi daha az çizik ve parmak izi görüntüsü olur, yıldız ışığında daha çok çizik ve izler belli olur doğru mudur?

Koyu şeyler doğası gereği çiziği daha fazla gösterir ama ben 4 aydır MacBook'u sağa sola vurmama rağmen herhangi bir çizik sorunuyla karşılaşmadım uzay grisinde.

Geri
Yukarı