Macbook vs Matebook

Hocam bu tarz cihazların pil ömrü MacBook kadar iddalı olmuyor :(

Hangi modeli kullanıyorsunuz, güzelmiş. Benim şu anki laptopum oyun oynadığımda 1 saat götürüyor.

Oyun oynarken tabii ki öyle götürür Dell Gaming G5 15 G55201800U benimki.

Oyun oynarken tabii ki öyle götürür Dell Gaming G5 15 G55201800U benimki.
Uçaklardaki 100Wh pil kısıtlaması olmasa aslında çok güzel şeyler olabilir. ROG Strix G531GU-AL060 laptopum pil gücünde hiçbir AAA oyunu doğru düzgün çalıştıramıyor. :(

Eğer adaptörlerdeki gibi 330W'a kadar güç sağlayabilecek bir pil olsa ve bu bataryalar tak-çıkar olsa dizüstü oyun bilgisayarları çağ atlar, özellikle ROG Flow serisi gibi katlanabilir ve küçük/ince olanlar.

Uçaklardaki 100wh pil kısıtlaması olmasa aslında çok güzel şeyler olabilir. ROG STRIX G531GU-AL060 laptopum pil gücünde hiçbir AAA oyunu doğru düzgün çalıştıramıyor. :(

Eğer adaptörlerdeki gibi 330W'a kadar güç sağlayabilecek bir pil olsa ve bu bataryalar tak-çıkar olsa dizüstü oyun bilgisayarları çağ atlar, özellikle ROG Flow serisi gibi katlanabilir ve küçük/ince olanlar.

Evet.

D16 i7 olan versiyonla M1 arasında kalmıstım. M1 aldım 2 gün önce kesinlikle en doğru kararı vermişim. Hafifliği şarjının cok iyi gitmesi ekran kalitesi vb. M1 alın hocam

Geri
Yukarı