MacBook yazılım için nasıldır?

Araştırdım, oluyormuş. Tamamdır eğer bir sorun çıkmazsa MacBook almayı düşünüyorum. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Universite mailiniz ile Office uygulamalarina ogrencilik hayatiniz boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz.

Mac isine gelince okulda cok da cihazini zorlayacak bir şey yapmayacaksin zaten. Olursa da sanal makine kullanilir, labda yaparsin isini kimse mağdur olmaz. Kendin 2.siniftan itibaren bir seyler ortaya koyabilirsin o da senin limitlerinle alakali bir anda data science AI vs. ile ilglenmeye baslarsin MacBook cok verimli olmaz guzel bir NVIDIA GPU pesinde kosarsin. Daha okulu bile kazanmadan bir yatirim yapmak cok manasiz yani kendini meslegini tanidiktan sonra guclu bir makine alman faydali olur. Ben universite hayatimda hep Mac kullandim bazen okula bile goturmedim labdaki pcleri kullandim. Ders olarak Neural networks de aldim, React Native de hepsini tanimak icin uzmanlastiktan sonra bakarsin yani cok da takma bilgisayar isini.

Son düzenleme:
Universite mailiniz ile Office uygulamalarina ogrencilik hayatiniz boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz.

Mac isine gelince okulda cok da cihazini zorlayacak bir şey yapmayacaksin zaten. Olursa da sanal makine kullanilir, labda yaparsin isini kimse mağdur olmaz. Kendin 2.siniftan itibaren bir seyler ortaya koyabilirsin o da senin limitlerinle alakali bir anda data science AI vs. ile ilglenmeye baslarsin MacBook cok verimli olmaz guzel bir NVIDIA GPU pesinde kosarsin. Daha okulu bile kazanmadan bir yatirim yapmak cok manasiz yani kendini meslegini tanidiktan sonra guclu bir makine alman faydali olur. Ben universite hayatimda hep Mac kullandim bazen okula bile goturmedim labdaki pcleri kullandim. Ders olarak Neural networks de aldim, React Native de hepsini tanimak icin uzmanlastiktan sonra bakarsin yani cok da takma bilgisayar isini.
Güzel özetlemişsin durumu hocam, teşekkürler.

Hocam hazır almışken o RAM'i yükselt bence. Yazılım için kullanacaksan ileride başını yakar
Yaz geldiği zaman ram'i 32gb, ssd'yi 1,5tb yapıcam dostum :).

Dipnot: Arkadaşlar, laptop alırken hafif olmasına gerçekten çok dikkat edin. Arkadaşımda x marka/model laptop var, çocuk sanki sırtında taş yaşıyor. Aldığım laptop yaklaşık 2kg civarında. Bu hafifliğe rağmen soğutma işini çok iyi yapıyor. Aynı zamanda malzeme kalitesi de güven veriyor. IMG_20230512_222456.jpg

Yaz geldiği zaman RAM'i 32 GB, SSD'yi 1, 5TB yapacağım dostum :).

Dipnot: Arkadaşlar, laptop alırken hafif olmasına gerçekten çok dikkat edin. Arkadaşımda X marka/model laptop var, çocuk sanki sırtında taş yaşıyor. Aldığım laptop yaklaşık 2kg civarında. Bu hafifliğe rağmen soğutma işini çok iyi yapıyor. Aynı zamanda malzeme kalitesi de güven veriyor.Eki Görüntüle 1776783

Kesin Casper değil mi wefwegwg

Yaz geldiği zaman ram'i 32gb, ssd'yi 1,5tb yapıcam dostum :).

Dipnot: Arkadaşlar, laptop alırken hafif olmasına gerçekten çok dikkat edin. Arkadaşımda x marka/model laptop var, çocuk sanki sırtında taş yaşıyor. Aldığım laptop yaklaşık 2kg civarında. Bu hafifliğe rağmen soğutma işini çok iyi yapıyor. Aynı zamanda malzeme kalitesi de güven veriyor.Eki Görüntüle 1776783
Bende seninle aynı ayrıma düştüm mac almama sebebin neydi herkes farklı şeyler diyor seni caydıran ne oldu

Yeni konular

Geri
Yukarı