MacBook'a Crack Photoshop Kurmak Mantıklı mı?

Bazen Adobe'de saçma sapan indirimler olabiliyor. Ben 5$'a yıllık bulmuştum. Eğer böyle bir şeye denk gelirseniz kaçırmadan alın bence. Zira ayda 130 TL vermek biraz koyuyor adama.

Ben kullanıyorum. Gayet stabil çalışıyor. Tabii paran varsa satın al.
Hortlattığım için özür dilerim. Ben hangi indirme linkine tıklasam ilerleyemiyorum reklamlardan. Windows cihazlardan linklere tıklayınca reklamlar çıkmıyor ama macos da macos da indirme sayfasına gidemiyorum bile bana adobe ps ae falan lazım nerden indirdin acaba?

Hortlattığım için özür dilerim. Ben hangi indirme linkine tıklasam ilerleyemiyorum reklamlardan. Windows cihazlardan linklere tıklayınca reklamlar çıkmıyor ama macos da macos da indirme sayfasına gidemiyorum bile bana adobe ps ae falan lazım nerden indirdin acaba?
Bence aynı sorunu yaşıyorum yardımcı olur musunuz

MacBook Pro sahibiyim ve ara ara Photoshop'a ihtiyaç duyuyorum. Bundan dolayı Photoshop'u ücretsiz edinebileceğim bir kaynak var mı? Crack mi indirmeliyim ve crack indirmemin bilgisayara bir zararı olur mu?

Güvenilir bir siteyse indirebilirsiniz zaten Apple cihazlara pek virüs bulaşmaz sağlam ve stabil bir sisteme sahipler.

merhaba hocam çözüm bulabildiniz mi? Varsa link atabilir misiniz?

merhaba hocam çözüm bulabildiniz mi? Varsa link atabilir misiniz?
Uzun süredir öyle bir indirme yapmaya çalışmadım şimdi yapmaya kalksam sorun yine devam eder mi bilmiyorum ama bir şekilde ihtiyacım olan her şeyi kurdum.

Daha önce crackli adobe kullanılmış bir mac var elimde hosts u da temizledim ancak adobe sunucusuna erişmiyor nasıl çözebiliriz?

Geri
Yukarı