MacBook'ta fare tekeri ters çalışıyor

Cengiz Orhan

Kilopat
Daha fazla  
M2 işlemcili MacBook Air sahibiyim. Yeni geçtim sayılır. Kablosuz bir fare bağladığım zaman tekerlek ters yönde çalışıyor. Bunu da ayarlardan girip değiştiriyorum bağladığım zaman. Faresiz kullandığımda ise touchpad ters oluyor bu sefer de :)
Sormak istediğim soru bu scroll ayarının fare takınca açılacak çıkarınca kapanacak şekilde ayarını yapan bir "shortcuts" (kestirmeler) kodu var mıdır ya da yazılabilir mi?

Ben de yeni geçtiğimde farketmiştim, zaten tek platform kullandığımdan ellemedim yine de değiştirmek isterseniz yukarıdaki arkadaşın attığı program işi çözecektir. Bu arada böyle kullanması daha konforluma geldi.

Ben bunu kullanıyorum, hem mouse'un takıla takıla gitmesini de engelliyor.
teşekkür ederim işimi çözdü bu app. ama ücretli sanırım deneme süresi başlattı şimdilik

Ben de yeni geçtiğimde farketmiştim, zaten tek platform kullandığımdan ellemedim yine de değiştirmek isterseniz yukarıdaki arkadaşın attığı program işi çözecektir. Bu arada böyle kullanması daha konforluma geldi.
genel kullanımda touchpad işimi görüyor ama video edit vs yapacağım zaman mouse gerekebiliyor. bunu da her defasında ayarını değiştirmek zulüm geliyordu :)

Son düzenleme:
teşekkür ederim işimi çözdü bu app. ama ücretli sanırım deneme süresi başlattı şimdilik

genel kullanımda touchpad işimi görüyor ama video edit vs yapacağım zaman mouse gerekebiliyor. bunu da her defasında ayarını değiştirmek zulüm geliyordu :)
Sistem açıldığında otomatik açılması ücretli, deneme sürümü bittikten sonra her seferinde uygulamayı açmanız yeterli olacaktır. Ayarlarla uğraşmaya göre yine basit bir çözüm bence

Yeni konular

Geri
Yukarı