MacBook'ta sanallaştırma nasıl açılır?

Daha fazla  
Meraha ben MacBook'a BlueStacks 10 indirdim. İndirdikten sonra kurulması için sanallaştırmanın açılması gerekiyormuş. Sanallaştırmayı nereden açabilirim yardımcı olur musunuz?

Merhaba,
BlueStacks'i macOS üzerinde kullanmak için, adımlar şu şekilde:
  1. macOS'unuzda sanallaştırma programını açın. Bunun için, sistem tercihleri'ne gidin ve "güvenlik ve gizlilik" sekmesine tıklayın. Burada "sanallaştırma" sekmesini bulabilirsiniz.
  2. Sanallaştırma penceresinde, "Windows 10" seçeneğini belirleyin ve "başlat" butonuna tıklayın. Bu işlem Windows 10'u macOS üzerinde sanallaştıracaktır.

Merhaba,
  1. macOS'unuzda sanallaştırma programını açın. Bunun için, sistem tercihleri'ne gidin ve "güvenlik ve gizlilik" sekmesine tıklayın. Burada "sanallaştırma" sekmesini bulabilirsiniz.
  2. Sanallaştırma penceresinde, "MacOS" seçeneğini belirleyin ve "başlat" butonuna tıklayın. Bu işlem macOS üzerinde sanallaştıracaktır.

Son düzenleme:
Merhaba,
  2. Sanallaştırma penceresinde, "Windows 10" seçeneğini belirleyin ve "başlat" butonuna tıklayın. Bu işlem Windows 10'u macOS üzerinde sanallaştıracaktır.

Kanka MacBook'a Windows 10 kurdum sistem tercihleri yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı