MACFit tercih edilmeli mi?

İntrasty

Hectopat
Merhaba, 2022 Aralık'tan beri fitnessa gidiyorum ama şu anki salonum artık yetersiz kalmaya başladı. Aradığım makinelerin çoğu mevcut değil. Evimin yakınında MACFit var. Sizce çok sıra bekler miyim? Nasıl bir yerdir iyi midir pişman eder mi? Yıllık üyelik yapmak istiyorum.

Merhaba, 2022 Aralık'tan beri fitnessa gidiyorum ama şu anki salonum artık yetersiz kalmaya başladı. Aradığım makinelerin çoğu mevcut değil. Evimin yakınında MACFit var. Sizce çok sıra bekler miyim? Nasıl bir yerdir iyi midir pişman eder mi? Yıllık üyelik yapmak istiyorum.
MacFit'e gidip de memnun kalmayan görmedim. Giden herkes memnun.

Paradan yana çok problem yok temelimi oluşturdum gözle görülür bir ilerlemem var zaten bu sporu bir üst seviyeye taşımak istiyorum sizce beklentimi karşılar mı?

Sporunu yapmak istiyorsan her şartta yaparsın hocam. Küçük salonlardaki samimiyeti orada asla bulamazsın.

Bütçen elveriyorsa elbette fakat bazıları çok kalabalık oluyor cidden insanın sırf bu yüzden gidesi gelmiyor.

Güzel bir GYM zinciri ancak kalabalık oluyorlar ve fiyatları da ciddi manada arttı. Beklentinizi karşılar ama ortam olarak beklentileriniz samimiyet ve sıcaklık ise pek karşılamaz. Onun dışında makineler, ekipman, imkanlar olarak tatmin edecektir sizi.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı