Machenike K520 vs Royal Kludge RKR87 vs Akko 5075S

unplugged

Hectopat
Bütçem normalde 1000-1500 bandındaydı ancak baktıkça bütçemi artırasım veya azaltasım geliyor ve bir an önce Logitech'in rezalet Romer-G switchlerinden kurtulmak istiyorum.

Birkaç saat araştırdıktan sonra şu üç ürün arasında kaldım;

Machenike K520, Royal Kludge RKR87(Belçikadan alacağım), Akko 5075S

Uzun kullanım açısından sizce hangisini tercih etmeliyim? TKL veya %75 olmak şartıyla önerilere açığım.

Ne kadar götürür peki hocam? Fiyatının hakkını verir mi?
Düzgün baktığın sürece ömürlük hocam. Sıkılınca değiştireceğin bir model. Fiyatının da hakkını verir çünkü o klavyenin parasına başka klavye yok.

Ayrıca hot-swap klavye. Switch arıza yaparsa başkasını takarsın ve yoluna bakarsın :)

Düzgün baktığın sürece ömürlük hocam. Sıkılınca değiştireceğin bir model. Fiyatının da hakkını verir çünkü o klavyenin parasına başka klavye yok.

Ayrıca hot-swap klavye. Switch arıza yaparsa başkasını takarsın ve yoluna bakarsın :)

Malzeme kalitesi olarak nasıl sence bazıları plastik demiş. Giriş seviye Custom diyenlerde var.

Malzeme kalitesi olarak nasıl sence bazıları plastik demiş. Giriş seviye Custom diyenlerde var.
Giriş-orta seviye custom denebilir evet. Sonuçta 2K'ya klavye alıyorsun tamamiyle. Öyle gerçekten iyi bir custom yapayım dersen kapı 4K'dan açılıyor.

Ama emin ol tüm attıkların arasında en iyisi o model.

Giriş-orta seviye Custom denebilir evet. Sonuçta 2K'ya klavye alıyorsun tamamiyle. Öyle gerçekten iyi bir Custom yapayım dersen kapı 4K'den açılıyor.

Ama emin ol tüm attıkların arasında en iyisi o model.

Uzun süre götürsünde o önemli zaten çok oyunda bir performans farkı olacağını sanmıyorum bir Switch bozulursada alır degiştiririm herhalde Dierya'dan falan kalitelidir diye düşünüyorum Akko.

Yeni konular

Geri
Yukarı