Mackbook Pro 2014 Donuyor

Tarama yapın veya sıfırlayın. Virüs ihtimalini göz ardı etmeyin.
2014 MacBook Pro'da RAM'ler lehimlidir ekleyemessiniz, SSD dahili gelir degistiremessiniz yuksek ihtimal 2.0 i5 islemciden dolayi donmalar olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Değiştiriliyor.
Bu uygulamayı indirip disk hızını test edin.

Tarama yapın veya sıfırlayın. Virüs ihtimalini göz ardı etmeyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Değiştiriliyor.
Bu uygulamayı indirip disk hızını test edin.

Degistirebilirsiniz ancak o seri SSD'ler inanilmaz pahalidir normal bir M.2 SSD alip takamassiniz astari yuzunden pahaliya gelir, normal SSD alip aparat ile IMac'e takiliyor ancak sanirim MacBook'larda bu kadar yer boslugu yok, bu yuzden degistiremessiniz yazmistim, sorun SSD'de oldugunu sanmam ayni nesil MacBook Pro ben de kullandim inanilmaz yavasti sebebi icindeki demode islemcisi.

Degistirebilirsiniz ancak o seri SSD'ler inanilmaz pahalidir normal bir M.2 SSD alip takamassiniz astari yuzunden pahaliya gelir, normal SSD alip aparat ile IMac'e takiliyor ancak sanirim MacBook'larda bu kadar yer boslugu yok, bu yuzden degistiremessiniz yazmistim, sorun SSD'de oldugunu sanmam ayni nesil MacBook Pro ben de kullandim inanilmaz yavasti sebebi icindeki demode islemcisi.
Aparat ile birlikte SSD değişimi oluyor. Yani normal M.2 SSD takılıyor. Technopat'ın videosu var. Bulabilirsem atarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı