Mackbook Pro 2017 oyun oynanır mı?

Arkadaşımda harici ekran kartlı 15 inç Pro 2015 var, PUBG Lite Low-Medium arası 60fps civarında oynuyordu. Onboard grafik kartlı 13 inç modellerde bence çok zor, ısınması da cabası.

Açıkcası Mac'ler ucuz değil kendi deneyimlerimden size söyleyeyim çok ısınacaktır. Ortalama bir Laptopun performans değerleri ile aynı veya daha aşağı olacaktır. Dikkat edilmesi gereken ise ısınma problemi oyun oynayacağım diye 10000 TL'lik bir masraf çıkarmayın. Yapıcağım diyorsanız da mutlaka altına Laptop soğutucusu almanızı tavsiye ederim. Ama 3-4 bin TL'lik bir Laptop sizin daha çok işinizi görür.

Ben 2019 macbook pro ile valorant denedim 100-120 fps veriyor 1920x1080 düşük ayarda ama bence keyifli olmuyor oynaması özellikle 2080 Superli oyun bilgisayarımla karşılaştırınca ekranı oyun için kötü klavyesi de öyle ve kasmasa bile kasıyor gibi hissetiriyor nedense

Ben 2019 macbook pro ile valorant denedim 100-120 fps veriyor 1920x1080 düşük ayarda ama bence keyifli olmuyor oynaması özellikle 2080 Superli oyun bilgisayarımla karşılaştırınca ekranı oyun için kötü klavyesi de öyle ve kasmasa bile kasıyor gibi hissetiriyor nedense
Bu duruma katılıyorum. Turbo Boost'u kapatıp cihazı rahatlatarak oynayabilirsiniz. Ben pek zevk almıyorum.

Geri
Yukarı